یزدانی: اشتباه خودم مصدومیتم را تشدید کرد

سیاوش یزدانی بازیکن تیم فوتبال استقلال پس از بازی امروز این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان به سوالات خبرنگاران پاسخ داد...

به گزارش مدال، سیاوش یزدانی پس از پیروزی 2 بر یک استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان در جمع خبرنگاران در خصوص مصدومیتش گفت: من در فضای مجازی حضور ندارم و می‌خواستم چند نکته‌ای را درباره مصدومیتم بگویم. تا الان مصدومیت جدی نداشتم و مصدومیتم را باور نمی‌کردم. زمانی که مدیرعامل، سرپرست و مربی نداشتیم 3-4 بازی سخت داشتیم و یک بازی سخت هم با سپاهان در جام حذفی که می‌خواستم هر طور شده بازی کنم.

وی ادامه داد: بدون اجازه پزشک تمرین کردم و متاسفانه مصدومیت پایم تشدید شد و خودم هم اشتباه کردم و از هواداران عذرخواهی می‌کنم. می‌خواستم به تیم کمک کنم ولی در شرایط سخت مصدوم شد. از باشگاه، هم‌تیمی‌هایم و هواداران عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم جبران کنم. 

مدافع تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که به دربی می‌رسد؟ گفت: از فردا در تمرینات شرکت می‌کنم. 3 ماه است که تمرین نکردم و از لحاظ شرایط بدنی از سایر بازیکنان عقب هستم و باید ببینیم صلاحدید مربیان چیست.

اخبار مرتبط:
استقلال 2 نفت مسجدسلیمان 1؛ روزهای خوب آبی‌ها ادامه دارد
خلاصه بازی استقلال 2 نفت مسجدسلیمان 1/ ویدیو

تگ ها


استقلال استقلال نفت مسجدسلیمان هفته هجدهم لیگ نوزدهم اخبار استقلال لیگ برتر ایران فوتبال ایران سیاوش یزدانی استقلال نفت مسجد سلیمان استقلال-نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال