یزدانی: در قبال مربیانی همچون استراماچونی نباید بدقولی کرد

پیشکسوت استقلال گفت: باید به تعهداتی که به مربیانی همچون استراماچونی می‌دهیم، عمل کنیم. آنان حرفه‌ای هستند و شوخی ندارند....

به گزارش مدال، داریوش یزدانی اظهار داشت: جدایی استراماچونی از استقلال باعث تضعیف فوتبال ایران در مجامع بین‌المللی فوتبالی خواهد شد و همه تصور می‌کنند ما به تعهدات خود عمل نمی‌کنیم.
وی افزود: باید به تعهداتی که به مربیانی همچون استراماچونی می‌دهیم، عمل کنیم. در قبال این افراد نباید بدقولی کرد زیرا آنان حرفه‌ای هستند و شوخی ندارند.
پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: در این برهه از زمان باید بهترین تصمیم برای باشگاه استقلال گرفته و بهترین مدیرعامل برای این تیم انتخاب شود.
یزدانی تصریح کرد: علی فتح‌الله‌زاده یکی از گزینه‌های مناسب برای مدیریت باشگاه استقلال است و هواداران این تیم نیز علاقه زیادی به او دارند.
وی در پایان گفت: استقلال باید در این فصل به آنچه لیاقت و استحقاقش را داشته رسیده و در سایه آرامش به قهرمانی لیگ برتر دست یابد.

بیشتر بخوانید:

زمان آغاز بلیت‌فروشی دیدار استقلال - شاهین

تگ ها


داریوش یزدانی یزدانی پیشکسوت استقلال داریوش یزدانی استقلال آندره آ استراماچونی اخبار استراماچونی اختلافات_استراماچونی استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال