یزدانی و تیلور با قدرت به سوی فینال

حسن یزدانی در یک کشتی تکراری مثل المپیک در مرحله نیمه نهایی با رقیب روس خود مبارزه می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد تمام نگاهها به حسن یزدانی و دیوید تیلور است؛ دو کشتی گیری که به احتمال فراوان فردا شب فینال این وزن را برگزار می کنند.


یزدانی امروز پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۲ بر ۲ عظمت دولت بیکوف از قزاقستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی اتهان راموس از پورتوریکو را با نتیجه ۱۰ بر صفر از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.


حسن خیلی راحت و بدون استرس در این دو مبارزه حضور پیدا کرد و اجازه نداد هیچ کدام از این دو مبارزه به سه دقیقه دوم برود.


حالا یزدانی در یک کشتی تکراری و همچون المپیک باید در نیمه نهایی به مصاف آرتور نایفونوف دارنده مدال برنز المپیک و جهان از روسیه برود. مبارزه یزدانی با این رقیب روسی در المپیک تا لحظات پایانی حساس دنبال شد؛ اگرچه در نهایت حسن توانست ۷ بر یک به برتری برسد.


اما در سوی دیگر جدول دیوید تیلور هم توانست بعد از استراحت در دور اول، دو مبارزه را با قدرت و اقتدار پشت سر بگذارد. او ابتدا بوریس ماکوئف از اسلواکی را ۱۱ بر صفر شکست داد و در یک چهارم نهایی نیز برابر کشتی گیری از فرانسه قرار گرفت. تیلور این مبارزه را هم در حالی که ۸ بر صفر پیش بود، با ضربه فنی پیروز شد و به نیمه نهایی رسید.


رقیب آمریکایی حسن یزدانی باید برای رسیدن به فینال ابوبکر اکبروف از آذربایجان قرار بگیرد؛ مبارزه ای که به احتمال فراوان با پیروزی تیلور پایان می یابد.

تگ ها


آزاد کشتی حسن یزدانی کشتی