یزدان دوست: مهدی رحمتی دیگر از ما دلخور نیست

پدیده با گلزنی مدافعش موفق شد گل گهر را در مشهد از پیش رو بردارد و یک نتیجه عالی در خانه بگیرد....

به گزارش ورزش سه، رضا یزدان دوست که گل برتری تیمش را از روی یک ضربه کرنر و با سر وارد دروازه حریف کرد ،  در مورد پیروزی پدیده مقابل گل گهر سیرجان در مشهد به خبرنگار ما گفت: بازی خیلی سختی بود. به هر حال ما با یک تیم پرمهره و گرانقیمت بازی داشتیم و حریف برای سهمیه میجنگد. خدا را شکر استارت بازی را خیلی خوب زدیم و چند موقعیت داشتیم و تیمشان را به یک سوم خودشان بردیم. با توجه به تدابیر کادرفنی کارمان این بود که از دقایق ابتدایی پرس کنیم. ما چند موقعیت دیگر هم داشتیم که متاسفانه درون دروازه حریف نرفتند. بعد از گلی که زدیم روی ضد حملات خیلی موقعیت گیرمان آمد ولی کم دقت بودیم وگرنه می شد با اختلاف خیلی بیشتری ببریم.


او در مورد گلی که به ثمر رساند ادامه داد: احساس می کنم زحمت و همدلی بچه ها پشت این گل بود و همه آمده بودند که بازی را ببرند، ارسال عرفان هم آنقدر خوب بود که دیگر نمی شد آن توپ را تبدیل به گل نکرد.


این بازیکن علاوه بر گلی که به ثمر رساند چندین بار جلوی حملات مهاجمان گل گهر را گرفت در این باره توضیح می دهد: قبل از بازی ما آنالیز خیلی خوبی از گل گهر داشتیم.

کادرفنی توانستند تمام راه هایی که حریف می تواند صدمه بزند را به ما بشناسند و ما کار خاصی نکردیم فقط از دستورات کادرفنی پیروی کردیم. خدا را شکر موفق شدیم دروازه را بسته نگه داریم و دفاع تیمی خوب بود از آن جلو که این قاسمی نژاد داشت می جنگید بگیرید تا میلاد فراهانی که کلین شیت کرد.


مدافع پدیده در مورد کارت زردی که داور در یک صحنه به او و یونس شاکری نشان داد گفت: من و یونس کمی بی احتیاطی کردیم و هر دوی ما عصبی شدیم و سوء تفاهمی پیش آمد و برخوردی بود ولی احساس می کنم برای من که دفاع آخر هستنم و در درگیری ها زیاد شرکت می کنم دقیقه دو کارت زرد نشان دادن خیلی سختگیرانه بود. یونس مهاجم است و کمی شرایطش فرق می کند، به داور هم گفتم که در اولین برخورد بازی چرا به من کارت نشان داد؟ اول امیدوارم که خودم دیگر از این حرکات تکرار نکنم و دوم داوران بیشتر دقت کنند زیرا شرایط بازی با این جور مسائل خیلی تغییر می کند.


وی در پاسخ به این سوال که در این فصل چند بازی برای پدیده انجام داده گفت: به جز ۶ هفته اول که دستم شکسته بود در تمام بازی ها حضور داشتم.


یزدان دوست در پایان افزود: خوشبختانه موفق شدیم با برد مقابل گل گهر دلخوری که مهدی رحمتی از ما داشت را برطرف کنیم چون آن چیزی که از ما انتظار داشت نتوانسته بودیم برطرف کنیم واقعا از او بابت حمایت هایش ممنونم.

تگ ها


شهر خودرو