یزدی: این صعود مبارک خیبر خرم‌آباد

سرمربی نفت مسجدسلیمان معتقد است تیمش نمایش بهتری از خیبر داشت، اما نتیجه را واگذار کرد....

به گزارش "ورزش سه"، داریوش یزدی در نشست خبری پس از دیدار با خیبر خرم‌آباد اظهار کرد: شرایط رقابت‌های حذفی به همین شکل است. شما می‌دانید تیم‌هایی که در سطح پایین‌تری هستند، مقابل تیم‌های سطح بالاتر دفاع می‌کنند و بعضا حرکاتی هم درون زمین به وجود می‌آورند که توقف‌های زیادی در جریان مسابقه می‌شود، اما این مسائل برای ما توجیه کننده نیست.

او ادامه داد: قطعا یک سری ایرادها داریم که باید در وقفه لیگ برتر رفع کنیم. تیم ما در بخش دفاعی در نیم‌فصل عملکرد خوبی داشته و در دور برگشت نیز این روند ادامه یافت. در جام حذفی نیز به حریف موقعیت ندادیم و همه این موضوع  را می‌دانند، اما در فاز حمله نقص و ایراد داریم که باید کار کنیم تا آنها رفع شود.

سرمربی نفت مسجدسلیمان اضافه کرد: بچه‌های ما جوان هستند و می‌توانند شرایط تمرینات را به سرعت به سمت و سوی خودشان ببرند تا ایرادها رفع شود و از موقعیت‌ها بهره ببریم.

یزدی ضمن تبریک به خیبر خرم‌آباد گفت: به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم که در جریان بازی تلاش کردند، زحمت کشیدند، مالک بازی بودند و موقعیت‌های زیادی به وجود آوردند ولی شانس با ما یار نبود و یک سری نواقص داریم که باید برطرف شود. باید خودمان را برای ادامه مسابقات آماده کنیم.

او تصریح کرد: از هواداران خوب نفت مسجدسلیمان عذرخواهی می‌کنم که امروز شرمنده آنها شدیم و نتیجه لازم را نگرفتیم، اما واقعا اولویت ما جام حذفی نبود و اگر احترام به مسابقات نبود، کنار می‌کشیدیم و شرایط بهتری را برای کارمان در لیگ برتر رقم می‌زدیم چون اولویت اصلی ما لیگ برتر است. ما روی لیگ برتر برنامه‌ریزی کردیم و وقت می‌گذاریم تا کارمان را پیش ببریم و موفق شویم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان با اشاره به اعتراض به یک صحنه مشکوک در محوطه جریمه ابراز کرد: من باید فیلم بازی را ببینم؛ ضمن اینکه از جایی که من دیدم، به نظرم مدافع حریف پای خود را روی پای مهاجم ما گذاشت و این صحنه می‌توانست پنالتی باشد، اما بخاطر اینکه هنوز صحنه را از تلویزیون ندیدیم، نمی‌توانیم راجع به آن با قاطعیت صحبت کنیم. امیدوارم داوران دقت بیشتری داشته باشند و در بعضی از اوقات کم‌لطفی نکنند. ما صحنه‌هایی را در مسابقات اخیرمان داشتیم که در فوتبال برتر و شب‌های فوتبالی، کارشناسی داوری ما انجام نگرفت و اشتباهات داوران مشخص نشد. نمی‌دانم چرا صحنه‌های ما را نشان نمی‌دهند.

یزدی یادآور شد: ما مجموعه کم‌بضاعتی هستیم و کار را به همکاران واگذار کردیم، اما باید نیروی بیشتری بگذاریم تا در ادامه مسابقات عملکرد بهتری ارائه کنیم.

او تصریح کرد: پنجره نقل و انتقالاتی ما کماکان بسته است. تشکر ویژه‌ای نیز از مدیریت باشگاه دارم که پیگیر این موضوع است و در دو، سه روز گذشته نیز توانست مبالغ خوبی را به بازیکنان تزریق کند و ما دریافتی را به ۵۰ درصد رساندیم که این میزان پرداختی کمتر در لیگ برتر اتفاق افتاده است.

سرمربی نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: امیدوارم پنجره نقل و انتقالاتی ما باز شود تا سه، چهار نفر را اضافه کنیم. قطعا دارای اشکالاتی هستیم که باید با جذب بازیکن برطرف کنیم.

تگ ها


دسته یک داریوش یزدی نفت مسجد سلیمان خیبر خرم آباد