یش بازی وولفسبورگ - دورتموند

دو تیم وولفسبورگ و دورتموند، امشب در ورزشگاه فولکس واگن آره نا به مصاف یکدیگر خواهند رفت ......

دو تیم وولفسبورگ و دورتموند، امشب در ورزشگاه فولکس واگن آره نا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، دورتموند فصل جدید را در حالی آغاز می کند که با لشکری از مصدومین به مصاف وولفسبورگ خواهد رفت. پیتر بوش در اولین حضورش روی نیمکت دورتموند در بوندس لیگا، بسیاری از ستاره های تیمش را به دلایل مختلف در اختیار ندارد که اصلی ترین غایب او، عثمان دمبله، مهاجم با استعداد و با کیفیت زردپوشان است که در تمرینات تیم شرکت نمی کند و قصد دارد به باشگاه فشار بیاورد تا او را به فروش برساند.

با غیبت او در تمرینات، باشگاه دورتموند تصمیم گرفت او را از حضور در تمرینات تیم محروم کند و بدین ترتیب او در فهرست تیم برای این بازی نیز قرار نگرفته است و بوش باید به دنبال جایگزینی برای او در ترکیب تیم باشد.

دورتموند فصل گذشته لیگ را در رده سوم و پایین تر از بایرن و لایپزیش به پایان رساند و حالا قصد دارد با مربی جدیدش، نمایش های بهتری داشته و نتایج بهتری نیز کسب کند.

وولفسبورگ نیز لیگ را در رده شانزدهم به پایان رساند و به سختی توانست در لیگ اول آلمان باقی بماند. با این حال گرگ ها تیمشان را تقویت کرده اند تا در این فصل اهداف بزرگتری را پیگیری کنند.

 اریک دورم، کوئیریرو، اشملزر، رویس، گیل، شورله، روده و دمبله غایبین دورتموند و تراش، ورنینیا، بروکس، اسفانیاک، بروما و جونگ نیز غایبین وولفسبورگ برای این بازی هستند.

 

تگ ها


اخبار روز بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال