یلی: هر چه در توان داشتیم به نمایش گذاشتیم حیف برنده نشدیم

ملی پوش والیبال ایران پس از بازی مقابل برزیل گفت: تمام تلاش خود را کردیم اما نتوانستیم برابر تیم پرافتخار جهان به پیروزی برسیم....

ملی پوش والیبال ایران پس از بازی مقابل برزیل گفت: تمام تلاش خود را کردیم اما نتوانستیم برابر تیم پرافتخار جهان به پیروزی برسیم.

به گزارش مدال، تیم ملی والیبال ایران صبح امروز یکشنبه در رقابت های جام جهانی با ترکیبی جوان به مصاف تیم ملی برزیل رفت و هر چند نمایش خوبی داشت اما در نهایت ۳ بر یک مغلوب این تیم شد. 

پوریا یلی به شکست تیم ملی ایران برابر برزیل در مسابقات جام جهانی اشاره کرد و گفت: بازی خوبی بود، ما بازیکنان جوان هر چه در توان داشتیم به نمایش گذاشتیم، تمام تلاش خود را کردیم اما حیف که نتیجه به نفع تیم ایران تمام نشد.

وی در ادامه افزود: برزیل پرافتخارترین تیم در سطح جهان است، امروز با ترکیب اصلی خود به زمین آمد و تمام تلاش خود را کرد. ما می‌توانستیم پیروز شویم اما به هر حال ورزش است و یک طرف آن برد و یک طرف باخت است.

ملی پوش والیبال ایران درباره بازی روز چهارشنبه گفت: امیدوارم در بازی مقابل آمریکا عملکرد خوبی داشته باشیم. تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا این روند رو به رشد را حفظ کرده و ادامه دهیم. هر وقت به ما جوان ها فرصت برسد تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست.

بیشتر بخوانید:

جام جهانی والیبال؛ شکست ایران مقابل برزیل/ جوانان نفس برزیل را گرفتند

یلی امتیاز آورترین بازیکن دیدار ایران و برزیل شد

 

 

تگ ها


والیبال تیم ملی والیبال ایران جام جهانی والیبال 2019 جام جهانی والیبال ژاپن جام جهانی والیبال پوریا یلی والیبال