یواخیم لوو: آلمان مدعی قهرمانی یورو ۲۰۲۰ نیست

یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان تیمش را مدعی قهرمانی یورو ۲۰۲۰ نمی‌داند و تیم‌هایی مثل انگلیس و اسپانیا برتر از آلمان ارزیابی می‌کند...

به گزارش مدال، آلمان موفق شد با شکست بلاروس و همچنین تساوی بین ایرلند شمالی و هلند، صعودش را به مسابقات یورو ۲۰۲۰ قطعی کند. یواخیم لوو در کنفرانس مطبوعاتی قبل از آخرین دیدار این تیم در مسابقات مقدماتی برابر ایرلند شمالی رده سومی، شرکت کرده است. 

"ما در دوره بازسازی‌مان به سر می‌بریم و مجبوریم با مصدومیت‌های متعددی روبرو شویم. مسابقات سختی هم پشت سر گذاشتیم تا جواز صعود را بگیریم. به تیم افتخار می‌کنم. 

تیم بسیار مشتاق و جاه‌طلب است و از روحیه بالایی برخوردار است. دیگر تیم‌ها مثل انگلیس، اسپانیا و بلژیک از ما بهترند، ولی بازیکنان آنها سه چهار سال است کنار هم بازی می‌کنند. خودمان را مدعی قهرمانی یورو نمی‌دانیم، ولی می‌خواهیم خوب آماده شویم و تا جایی که می‌توانیم پیش رویم. 

قطعاً فردا مقابل ایرلندشمالی، تغییراتی در ترکیب تیم خواهم داد، ولی چند محور کلیدی هم خواهیم داشت که تیم را رهبری کند. در هر حال، تا مارس و قبل از اعلام لیست نهایی تیم، تنها دو بازی خواهیم داشت و می‌خواهم عملکرد چند بازیکن را در شرایط مسابقه، ببینم. 

احتمالاً به خاطر ناراحتی زانوی شولتس، در سمت چپ تغییر خواهیم داشت و می‌خواهم در این باره، به هکتور شانس بدهم. در وسط خط دفاع هم احتمالاً تغییر خواهیم داشت. کیمیش، کروس و گوندوغان هم در خط هافبک خواهند بود. 

در خصوص لیست نهایی برای یورو ۲۰۲۰، باید ببینیم سال بعد چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. بازیکنانی چون زوله و سانه هنوز مصدوم هستند و مشخص نیست در ادامه چه می‌شود. امیدوارم بازیکنانی مثل دراکسلر، رودیگر و کِرر هم دوباره در باشگاه‌هایشان بازی کنند. هنوز نمی‌توان گفت چه کسانی در لیست نهایی خواهند بود."

اخبار مرتبط:

هواداران علیه آلمان؛ زشت‌ترین لباس تاریخ!

 

تگ ها


یواخیم لوو تیم ملی آلمان مقدماتی یورو ۲۰۲۰ تیم ملی ایرلند شمالی فوتبال جهان فوتبال