یواخیم لوو: پیروزی آلمان راضی‌کننده بود

یواخیم لوو سرمربی آلمان بعد از پیروزی ۳-۱ تیمش مقابل اوکراین در لیگ ملت‌های یوفا شاگردان خود را تحسین کرد و این پیروزی را یک پیروزی رضایت‌بخش خواند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی آلمان دیشب در خانه خود و در شهر لایپزیش مقابل اوکراین قرار گرفت و با دو گل تیمو ورنر و یک گل لروی سانه حریفش را ۳-۱ شکست داد تا یک بازی مانده به پایان مرحله گروهی لیگ ملت‌های یوفا صدرنشین گروه ۴ از لیگ A شود. آلمان روز سه شنبه در یک بازی مهم و حساس در خاک اسپانیا به مصاف این تیم خواهد رفت.

یواخیم لوو در پایان بازی دیشب از عملکرد تیمش بسیار راضی بود. او در گفتگو با خبرنگاران گفت: " این بازی برای ما ساده نبود. همه دیدند که اوکراین چقدر خوب می تواند بازی کند. ما در نیمه اول سرعت بالایی داشتیم و بازی در کنترل‌مان بود. ولی در نیمه دوم به آن اندازه حاکم نبودیم و چند بازی توپ از دست دادیم. رویهم رفته به نظرم باید از این بازی راضی باشیم".

سرمربی آلمان در ادامه گفت: " ما باید چند بازیکن را عوض کنیم ولی همچنان قادر خواهیم بود ریتم بازی مان را حفظ کنیم. ما با سه مهاجم سرعتی مان به بازی ریتم دادیم و دائم دروازه حریف را تهدید می کردیم. با این روش باعث شدیم حریف ما در کل بازی مشغولیت داشته باشد و بخواهد از دروازه اش دفاع کند. در دفاع هم سعی کردیم کانالهای پاسهای اوکراین را خیلی زود قطع کنیم و رابین کوخ برای همین در مرکز خط دفاعی استفاده شد. در بازی با اسپانیا تونی کروس به تیم برخواهد گشت".

بیشتر ببینید:

گلهای برتر گرد مولر در جام جهانی 1970 مکزیک

خلاصه بازی آلمان 3 - اوکراین 1 (گزارش اختصاصی)

 

 

تگ ها


یواخیم لو تیم ملی آلمان فوتبال جهان فوتبال