یورش شبانه اتلتیکومادرید به ناپولی

مسئولان باشگاه اتلتیکومادرید همچنان در بازار نقل‌وانتقالات فعال هستند و شب گذشته برای جذب هافبک برزیلی ناپولی دست بکار شدند....

مسئولان باشگاه اتلتیکومادرید همچنان در بازار نقل‌وانتقالات فعال هستند و شب گذشته برای جذب هافبک برزیلی ناپولی دست بکار شدند.

به گزارش مدال؛ یکی از باشگاه‌های پر سر و صدا در نقل‌وانتقالات تابستانی امسال بدون هیچ شکی باشگاه اتلتیکومادرید اسپانیا بوده، باشگاهی که البته هنوز هم به فکر جذب بازیکن است و در آخرین اقدام خود شب گذشته با هافبک برزیلی ناپولی به صورت مخفیانه ارتباط برقرار کرده است.

بر اساس ادعای «فوتبال توتو» مسئولان روخی‌بلانکو پیشنهاد 55 میلیون یورو خود را جهت جذب «آلان» به ناپولی ارائه دادند که البته این پیشنهاد اولیه از سوی باشگاه ایتالیایی رد شد. پس از رد شدن این پیشنهاد، 2 نفر از افراد نزدیک به باشگاه اتلتیکو شب گذشته به صورت مخفیانه با هافبک برزیلی تماس گرفته‌اند تا از تمایل او برای حضور در «واندا متروپولیتانو» باخبر شوند و با توجه به ابراز علاقه «آلان» برای حضور در ترکیب اتلتیکومادرید، به نظر می‌رسد باید منتظر پیشنهاد جدید روخی‌بلانکو به ناپولی در روزهای آینده باشیم.

بیشتر بخوانید:

توافق تلفنی کارلو آنچلوتی با مهاجم منچستریونایتد

تگ ها


آلان روخی بلانکو اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات