یورو زیر 19 سال 2017؛ صعود مقتدرانه انگلیس از گروه دو، با پیروزی پر گل برابر آلمان

آخرین بازی های مرحله گروهی رقابت های یورو زیر 19 سال که به میزبانی گرجستان برگزار می شود نیز انجام شد، تا تکلیف تمامی تیم های حاضر در مرحله حذفی رقابت ها مشخص شود ......

 آخرین بازی های مرحله گروهی رقابت های یورو زیر 19 سال که به میزبانی گرجستان برگزار می شود نیز انجام شد، تا تکلیف تمامی تیم های حاضر در مرحله حذفی رقابت ها مشخص شود.

در حساس ترین بازی امروز، دو تیم آلمان و انگلستان در برابر یکدیگر قرار گرفتند که در پایان سه شیرها موفق شدند تا با نتیجه 4-1 حریف خود را بدرقه کنند. بن بریرتون (52- پنالتی) گل نخست بازی را زد؛ دوازه دقیقه بعد یعنی در دقیقه (64) این بازیکن دومین گل کشورش را نیز به ثمر رساند. توبیاس وارشفسکی در دقیقه 71 با گل خود آلمان را به بازی برگرداند ولی دو گل از رایان سسنیون در دقایق 81 و 85، آب سردی بر پیکر بی جان مانشافت شد.

دیگر بازی این گروه را، بلغارستان و هلند برگزار کردند. رودنی کونگلو (51) برای لاله های نارنجی و گئورگی روسف (55) برای بلغارستان گلزنی کردند تا دو تیم به نتیجه ای بهتر از تساوی 1-1 برابر یکدیگر دست پیدا نکنند.

با نتایج رقم خورده در بازی های امشب و با توجه به بازی های گروه نخست که شب گذشته به پایان رسید، چهار تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها از این قرار خواهند بود: پرتغال، جمهوری چک، انگلستان و هلند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال