یورو پزشک مغضوب مورینیو را با فوتبال آشتی داد

اوا کارنیرو، پزشک سابق چلسی، می گوید بعد از مدت ها از فوتبال لذت برده است....

به گزارش "ورزش سه"، در آخرین فصل حضور مورینیو روی نیمکت چلسی بین او و پزشک زن باشگاه یک درگیری پیش آمد که در نهایت منجر به اخراج کارنیرو و آغاز حواشی بزرگی برای آقای خاص شد.

ماجرا از این قرار بود که اوا کارنیرو بعد از اینکه در جریان دیدار چلسی مقابل سوانزی به سرعت برای درمان ادن هازارد به زمین مسابقه دوید، از سوی مورینیو، "بی تجربه" قلمداد شد. این حرکت او باعث شد تا چلسی برای مدتی کوتاه ۹ نفره بازی کند چرا که قبل از آن، آبی ها تیبو کورتوا را نیز از دست داده بودند.  البته برخی هم مدعی شدند که مورینیو از الفاظ رکیکی نسبت به این پزشک استفاده کرده است.

بعد از این اتفاقات کارنیرو در سال ۲۰۱۷ طی مصاحبه ای اعلام کرد که به سختی می‌تواند فوتبال تماشا کند. او همچنین سال گذشته در مصاحبه ای با talk sport گفت: "غیرممکن است که چیزی را که در بهترین قسمت یک سال از زندگی ام گذرانده ام، تجربه کنم و آن را تغییر ندهم. منصفانه است اگر بگویم که من به یک مرخصی احتیاج داشتم. در واقع لازم بود که بدون قرار گرفتن در توجهات شغل خود یعنی پزشکی را دنبال کنم. برخی مسائل از جمله نژاد پرستی، کودک آزاری و... باید در فوتبال تغییر کند."

در همین حال دو تیم انگلیس و ایتالیا یکشنبه شب در فینال رقابت‌های یورو و در ورزشگاه ومبلی شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. انگلیس با گل هری کین در وقت‌های اضافه دیدار برابر دانمارک به فینال صعود کرد و در سمت مقابل ایتالیا نیز در ضربات پنالتی موفق به شکست اسپانیا شد تا شاهد یک فینال جذاب و مهیج در ولی باشیم؛ در همین حال کارنیرو نیز تاکید کرد که پیروزی انگلیس و ایتالیا در نیمه نهایی دوباره لذت فوتبال را به او برگردانده و مسابقه فینال می تواند یک خوشحالی مضاعف برایش باشد.

تگ ها


یورو ۲۰۲۰ چلسی