یورگن کلوپ: تنها به نیوکاسل فکر می‌کنم/ باید بهتر شویم

سرمربی لیورپول گفت: شکی نیست که عملکرد ما در لیگ فوقالعاده بوده اما عملکرد سایر تیمها هم همین است ......

سرمربی لیورپول گفت: شکی نیست که عملکرد ما در لیگ فوقالعاده بوده اما عملکرد سایر تیمها هم همین است ...

سرمربی لیورپول گفت: شکی نیست که عملکرد ما در لیگ فوق‌العاده بوده اما عملکرد سایر تیم‌ها هم همین است.
به گزارش مدال، یورگن کلوپ در مصاحبه‌ای پاسخگوی سوالات مختلف خبرنگاران بود.

- باخت سیتی؟ اهمیتی ندارد. آن‌ها هم مقابل چلسی هم پالاس عالی بودند و فقط با بدشانسی باختند؛ به هر حال ما کاری با نتایج دیگران نداریم.
- تاتنهام هم مانند هر تیم دیگری می‌تواند مدعی قهرمانی باشد. آن‌ها تابستان سختی داشتند و تعداد زیادی از بازیکنانشان تا نیمه نهایی جام جهانی رفتند، به همین خاطر کمی طول کشید تا به فرم واقعی خودشان برسند.
- نقل و انتقالات زمستانی؟ از داشته‌هایم راضی‌ام، ولی اگر شرایط پیچیده شد، مثلا مصدومیت‌های بیشتر، ممکن است وارد عمل شویم! در غیر این‌صورت، خیر.
- فندایک؟ بارها درباره او حرف زده‌ایم! ولی باید بدانید که در اصل بعد از بازی سال گذشته با تاتنهام، دفاع تیمی ما بهتر شد، ویرجیل با حضورش کمک بیشتری هم به این موضوع کرد.
- همه لیورپولی‌ها بنیتز را دوست دارند و به او احترام می‌گذارند، رافا این فصل به خوبی توانست نیوکاسل را از منطقه سقوط خارج کند.
- بازی با آرسنال و سیتی؟ یک لحظه هم به فکرشان نبوده‌ام! تنها چیزی که به آن فکر می‌کنم نیوکاسل است، اگر بازیکنان هم همین‌طور باشند، مشکلی نخواهیم داشت.
- شکی نیست که عملکرد ما در لیگ فوق‌العاده بوده، اما همانطور که می‌بینید عملکرد دیگر تیم‌ها هم فوق‌العاده است! پس باید حتی از این هم بهتر شویم.
- پست جدید صلاح؟ او هنوز به اندازه کافی جوان است تا بتواند چیزهای جدید یاد بگیرد و توانایی بازی در پست‌های مختلف را دارد. هم‌چنين، مصدومیت شانه هنوز با اوست، هنوز باید برای بهبودی کامل محمد صبر کنیم.