یورگن کلوپ علیه ناامیدی‌ها؛ نباید آلمان را نادیده گرفت

یورگن کلوپ به میزان شانس آلمان برای پیروزی بر انگلیس در یک هشتم نهایی یورو پاسخ داد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آلمان بعد از کسب مقام دومی در گروه مرگ رقابتهای یورو، به مرحله حذفی مسابقات راه یافت. شاگردان یواخیم لوو شروع خوبی نداشتند و در بازی اول مقابل قهرمان جهان یعنی فرانسه شکست خوردند. در مسابقه دوم اما شرایط برای آنها تغییر کرد و آلمان با ارائه یک نمایش فوق العاده پرتغال را شکست داد.

در حالی که به نظر می‌رسید با توجه به فرم خوب آلمان مقابل پرتغال، آنها کار دشواری برای پیروزی بر مجارستان نداشته باشند اما تیم یواخیم لوو تا دقایق پایانی از حریف خود عقب بود تا در آستانه حذف قرار داشته باشد؛ با این حال گل در دقایق پایانی لئون گورتزکا کار را به تساوی کشاند تا آلمان به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شود؛ موضوعی که باعث شد آنها در این مرحله به انگلیس مدعی برخورد کنند.

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول، در مصاحبه ای با بیلد در رابطه با شانس آلمان برای پیروزی بر انگلیس در یک هشتم نهایی یورو می گوید: "اگر الان نام آلمان را به عنوان تیم حذف شده بنویسم، دیوانگی است.(اشاره به این که نباید آلمان را نادیده گرفت و آن ها را از پیش حذف شده دانست). ما در برابر فرانسه بازی خوبی انجام دادیم. مقابل پرتغال موفق شدیم به برتری دست پیدا کنیم و بر حریف مسلط بودیم که سال ها این اتفاق رخ نداده بود. برابر مجارستان نیز باید بگویم که بله ما جنگیدیم اما دیگر هیچ اتفاقی نیفتاد. گاهی اوقات شما به عنوان یک تیم به چنین بازی‌هایی احتیاج دارید. اکنون ما به دنبال نمایش عملکرد واقعی خود در بازی روز سه شنبه هستیم."

تگ ها


تیم ملی آلمان یورو ۲۰۲۰ یورگن کلوپ لیورپول