یورگن کلوپ: می‌دانم بایرنی‌ها حس بهتری نسبت به ما دارند

سرمربی لیورپول معتقد است در دیدار با بایرن مشکل تیمش ناموفق بودن در رساندن پاس‌های آخر بوده است....

سرمربی لیورپول معتقد است در دیدار با بایرن مشکل تیمش ناموفق بودن در رساندن پاس‌های آخر بوده است.

یورگن کلوپ پس از کسب تساوی بدون گل تیمش در دیدار برابر بایرن مونیخ در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا حریف را بسیار توانمند خوانده است.
به گزارش مدال، کلوپ در پایان این دیدار در پاسخ به سوال خبرنگاران گفت:  "یکی از مشکلات ما سطح خوب و توانایی بالای حریف و دیگر مشکل ما ناموفق بودنمان در رساندن پاس‌های آخر بود."
وی افزود: "در ۱۰ یا ۱۲ صحنه همه چیز برای گلزنی آماده بود و می‌شد به راحتی کار را تمام کرد اما با یک پاس متوسط و یا ضعیف این موقعیت‌ها از دست رفت؛ با از دست دادن این موقعیت‌ها در وهله اول شانس گلزنی ما از بین میرفت و در مرحله دوم برای حریف ضد حمله ایجاد می‌شد که بازی را بسیار سخت تر می‌کرد. "
سرمربی قرمزها در ادامه تاکید کرد: "اطمینان دارم که بایرنی ها در حال حاضر حس بهتری در مقایسه با حس ما دارند اما باید گفت که سه هفته تا بازی برگشت وقت باقیست. مساوی بدون گل هم بهترین نتیجه مساوی ممکن برای ما بود."
کلوپ تصریح کرد: "اگر بازی را یک بر صفر پیروز می‌شدیم هم چیز زیادی را برای ما تغییر نمی‌داد در نتیجه همین نتیجه هم برای ما راضی کننده است و نسبت به نتیجه ای مانند ۱-۱ قابل قبول‌تر! "
یورگن کلوپ گفت: "وقفه ده روزه پیش از بازی فکر نمی‌کنم ربطی به ناتوانی ما در رساندن پاس‌های آخر داشته باشد. شما باید نمایش ما در زمین را ببینید و راجع به بازی سوال‌های خود را مطرح کنید نه اینکه درمورد ده روز وقفه پیش از بازی در ذهن خود سوال طرح کنید! "