یوسف کرمی : تورنمنت یونان سخت است

یوسف کرمی می گوید باخت ها در تورنمنت یونان باید تجربه ای برای قهرمانی جهان شود ......

یوسف کرمی می گوید باخت ها در تورنمنت یونان باید تجربه ای برای قهرمانی جهان شود.

به گزارش مدال به نقل از کارشناس تکواندو در گفت وگو با ایسنا، در خصوص نتایج نمایندگان ایران در تورنمنت یونان ، اظهار کرد: این تورنمنت ها به گونه ای  است که ورزشکاران با صد درصد آمادگی شرکت نمی کنند . البته باخت قهرمان جهان در چنین تورنمنتی دور از انتظار است و نتیجه خوبی باید می گرفتند. اما  خب این باخت باعث می شود ورزشکاران با آمادگی بیشتر در قهرمانی جهان شرکت کنند تا ضعف خود را بپوشانند و در قهرمانی جهان سر فراز باشند. باید اشتباهات خود را متوجه شده باشند.

وی در ادامه افزود: کار خیلی سختی در جهانی داریم امیدوارم بچه های ما سربلند باشند،  ولی  قطعا کار سختی پیش رو داریم.

دارنده دو مدال تکواندو جهان در خصوص تیم ایسران در کشورهای اسلامی تصریح کرد: تکواندو ما به حدی پتانسیل دارد که تیم اول و دوم نداریم. مطمئن هستم که در کشور های اسلامی نتایج درخشانی میگیریم. زیرا نمایندگان ایران خیلی با انگیزه هستند.

کرمی در خصوص کم شدن اوزان تکواندو در بازی های آسیایی، اظهار کرد:  برای ایران سخت است ، زیرا  ما مدال آوریم و به ضرر ما می شود . هدف از این کار این است که مدال ها با ارزش باشد قطعا جلسات زیادی برای انجام این کار هست و انگیزه و منطقی پشت این جریان هست.

نماینده ایران در کمیته ورزشکاران جهان در پایان خاطر نشان کرد: همزمان با قهرمانی جهان جلسه داریم برخی صورتجلسه ها را مطرح می کنند  که ما نظر خود را می دهیم  و امیدوارم که نظرات خوبی مطرح کنیم.

تگ ها


اخبار روز تکواندو