یوسین بولت: احتمال دارد بعد از مسابقات قهرمانی جهان باز هم مسابقه دهم

یوسین بولت، سریع ترین دونده جهان که قرار بود بعد از بازی های قهرمان جهان دوومیدانی امسال بازنشسته شود اعلام کرد که ممکن است بعد از این مسابقات نیز دوباره مسابقه دهد ......

یوسین بولت، سریع ترین دونده جهان که قرار بود بعد از بازی های قهرمان جهان دوومیدانی امسال بازنشسته شود اعلام کرد که ممکن است بعد از این مسابقات نیز دوباره مسابقه دهد ...

یوسین بولت، سریع ترین دونده جهان که قرار بود بعد از بازی های قهرمان جهان دوومیدانی امسال بازنشسته شود اعلام کرد که ممکن است بعد از این مسابقات نیز دوباره مسابقه دهد.

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، یوسین بولت، قهرمان دوی ۱۰۰ متر و ۲۰۰ متر جهان در صحبت های خود اظهار کرد که هنوز درباره این که بعد ازمسابقات قهرمانی جهان به کار خود در دوومیدانی ادامه دهد، تصمیم نگرفته است.

این دونده ۳۰ ساله که هشت مدال طلای  المپیک و یازده مدال طلای جهان دارد، اعلام کرد که روز دوشنبه با مربی خود گلن میلز درباره زمان بازنشستگی اش صحبت کرده و آن دو هنوز در این باره تصمیمی نگرفته اند.

بولت در این باره، اظهار کرد: ما هنوز کاملا درباره این که چه کار کنیم تصمیم نگرفته ایم. من تا زمان مسابقات قهرمانی جهان نگرانی در این باره ندارم. در حال حاضر تنها به فکر به پایان رساندن فصل هستم. من دوست دارم که تماشاگران را سرگرم کنم. من دوست دارم که از هر لحظه مسابقات لذت ببرم. اگر در استادیوم بنشینم و بازی ها را فقط تماشا کنم این اتفاق نمی افتد. من از تمام پستی ها و بلندی های کارم لذت بردم. از تمامی تجربیاتی که کسب کردم. از تمامی شادی ها و غم ها. کارم بسیار عالی بود. من به تمام چیزهایی که می خواستم رسیدم. حالا کارم در نزدیکی به پایان رسیدن است و ما با این مساله مشکل نداریم. این فصل برای من بسیار احساسی است.