یوفا اعلام کرد؛ تعویق همه دیدارهای ملی و باشگاهی اروپا

اتحادیه فوتبال اروپا، یوفا، اعلام کرد که همه رقابت های باشگاهی زیر نظر این اتحادیه تا اطلاع بعدی برگزار نخواهد شد و دیدارهای ملی ماه ژوئن نیز به تعویق افتاده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از شیوع ویروس کرونا، برگزاری رقابت های ورزشی در سراسر دنیا به حال تعلیق درآمده و امروز یوفا با حضور ۵۵ عضو، در مورد برگزاری دوباره رقابت های قاره ای تصمیم گیری کرد.

به این ترتیب، ادامه برگزاری رقابت های این فصل لیگ قهرمانان و لیگ اروپا در هاله ای از ابهام قرار گرفت و اعلام فهرست تیم ها برای مسابقات فصل بعد این رقابت ها نیز به تعویق افتاد.

قرار بود تعدادی از دیداری های پلی اف یورو ۲۰۲۰ با حضور تیم های ایرلند شمالی، جمهوری ایرلند و اسکاتلند، و همچنین دیدارهای مقدماتی قهرمانی اروپای ۲۰۲۱ زنان در ماه ژوئن برگزار شود.

اما اکنون یوفا اعلام کرد که زمان پایان رقابت های فصل ۲۱-۲۰۲۰ نیز به تعویق افتاده و در مورد آن بعدا تصمیم گیری خواهد شد.

همچنین یوفا برگزاری رقابت های زیر ۱۷ سال اروپا که قرار بود در ماه می برگزار شود و قهرمانی زیر ۱۹ سال زنان در ماه جولای را نیز لغو کرد.

کمیته اجرایی تصمیم گرفت تا بعضی از جنبه های مقررات مربوط به دادن مجوز به باشگاه ها را به دلیل شرایط موجود به حال تعلیق درآورده است. این شامل پیش نیازی هایی برای آماده سازی و ارزیابی اطلاعات مالی آینده باشگاه هاست.

بیشتر بخوانید:
جدایی ستاره فرانسوی از بارسلونا قطعی است

مقصد بعدی کوتینیو لیگ برتر است؟

تگ ها


یوفا فوتبال جهان کرونا قرنطینه لیگ قهرمانان اروپا لیگ اروپا فوتبال