یوفا در تلاش برای لغو لیگ قهرمانان و لیگ اروپا

در پی شیوع کرونا و مثبت اعلام شدن تست بیماری دو فوتبالیست یوفا در صدد تعویق لیگ قهرمانان و لیگ اروپاست....

به گزارش مدال و‌ به نقل از ورزش سه، ویروس کرونا فوتبال و در مجموع ورزش دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده است. شب گذشته بود که اعلام شد دانیله روگانی مدافع یوونتوس مبتلا به کرونا شده است. اتفاقی که باعث شد بازیکنان و کادر فنی یوونتوس به قرنطینه خانگی بروند. بازیکنان اینتر نیز تحت تاثیر این اتفاق و به این دلیل که چند روز پیش برابر یوونتوس به میدان رفته بودند، خود را قرنطینه کرده اند.

روز گذشته تست کرونای یک بازیکن هانوفر نیز مثبت اعلام شده بود تا اکنون یوفا به طور جدی تر به تعویق رقابت های بزرگ اروپایی بیندیشد.

طبق ادعای مارکا این روزها در نیون سوئیس، سران یوفا در حال بررسی طرح تعویق لیگ قهرمانان و لیگ اروپا هستند. هرچند در ابتدا یوفا سعی داشت با انجام بازی ها پشت درهای بسته رقابت ها را به پیش ببرد ولی حالا مشخص شده است که یوونتوس قطعا نمی تواند هفته بعد برابر لیون برود و بازی اینتر برابر ختافه نیز روز گذشته لغو شد.

تورنمنت های بزرگ فوتبالی همچون لیگ قهرمانان و لیگ اروپا از گردش مالی بسیار بالایی برخوردارند اما سلامتی فوتبالیست ها از هر چیز دیگری مهمتر است و به همین دلیل یوفا در صدد  لغو بازی هاست. شب گذشته دو بازی از یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و امشب نیز چند بازی از لیگ اروپا برگزار خواهد شد ولی شرایط به گونه ای است که بعید به نظر می رسد این بازی ها هفته بعد نیز به انجام برسند.

بیشتر بخوانید:

تعلیق رقابت های لالیگا تا اطلاع ثانوی

تگ ها


یوفا فوتبال جهان لیگ قهرمانان اروپا لیگ اروپا UEFA Champions League فوتبال