یوفا مسابقات خرداد ماه را به تعویق انداخت

با اعلام کنفدراسیون فوتبال اروپا، رقابت های بین المللی این قاره که باید در ماه ژوئن برگزار می شد را به تعویق افتاد.&#۱۶۰;...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ادامه بحران مربوط به ویروس کووید ۱۹ باعث شده تا اتحادیه فوتبال اروپا علاوه بر تعلیق کلیه رقابت های بین المللی از جمله رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، یورو لیگ و ... رقابت هایی که در تقویم این تیم باید در ماه ژوئن (خردادماه) برگزار می شد را به تعویق انداخت. 

این تصمیم روز گذشته و در جدیدترین جلسه مربوط به فدراسیون های ۵۵ نفره اتحادیه اروپا که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد و به ثبت رسید و در جلسه ای دیگر به کمیته اجرایی یوفا نیز اطلاع داده و درباره مسابقات آینده قاره اروپا صحبت شد. 

یوفا روز گذشته به همین دلیل در بیانیه ای اظهار داشت: تمام مسابقات تیم های ملی بانوان و آقایان که پیش از این قرار بود در ماه ژوئن ۲۰۲۰ برگزار شود تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد و البته در این میان مسابقات مقدماتی قهرمانی زنان اروپا در سال ۲۰۲۱ برگزار شود. 

اتحادیه فوتبال اروپا در این باره توضیحات خود را این گونه ادامه داد که با توجه به بیماری همه گیر اخیر و شیوع ویروس کرونا که تمامی فعالیت های فوتبالی را در تمام جهان به طور کامل فلج کرده است، انعطاف پذیری جدیدی در مجوزهای باشگاه و مسائل مربوط به بازی مالی منصفانه به وجود خواهد آمد و این نشان می دهد که کمیته اجرایی نیز از آن حمایت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

شادی‌های بعد از گلی که هنوز جنجالی‌اند

تگ ها


یوفا فوتبال جهان یوفا فوتبال