یوفا و اتخاذ یک تصمیم جالب درباره داور جنجالی

اکیپ مدعی شد یوفا دنیز آیتکین، داور آلمانی و جنجالی بازی چند فصل پیش بارسلونا و پاری سن ژرمن را از مصاحبه درباره آن مسابقه منع کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، در مرحله یک هشتم نهایی فصل ۱۷-۲۰۱۶ لیگ قهرمانان اروپا بود که دو تیم پاری سن ژرمن و بارسلونا به مصاف یکدیگر رفتند. در مسابقه رفت این تیم فرانسوی بود که با چهار گل بارسا را در هم کوبید تا در آستانه صعود به یک چهارم نهایی قرار گیرد اما در بازی برگشت یکی از دراماتیک ترین بازگشت های تاریخ فوتبال رقم خورد و بلوگرانا با کسب پیروزی ۶-۱ تیم صعود کننده به دور بعد لقب گرفت.

قضاوت مسابقه برگشت بارسلونا و پاری سن ژرمن در نوکمپ را دنیز آیتکین آلمانی بر عهده داشت؛ داوری که یک قضاوت جنجالی را از خود به جای گذاشت و در چندین صحنه به اشتباه علیه پاریسی ها سوت زد تا به نوعی راه را برای بازگشت بزرگ بارسلونا هموار کرده باشد.

بارسلونا و پاری سن ژرمن فردا شب بعد از گذشت نزدیک به چهار سال دوباره در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت. در همین ارتباط اکیپ گزارش جالبی منتشر کرده و مدعی شده که یوفا دنیز آیتکین، داور جنجالی مسابقه چند فصل پیش این دو تیم را از هرگونه اظهار نظر در مورد آن بازی منع کرده تا از بروز حواشی پیش از این جدال حساس و سرنوشت ساز جلوگیری کند؛ تصمیمی که در نوع خود جالب توجه و کم سابقه به نظر می رسد.

تگ ها


پاری سن ژرمن بارسلونا