یولیان ناگلزمان یکی از بهترین مربیان اروپاست

فولکر اشتروت، مدیر برنامه‌های یولیان ناگلزمان، در رابطه با مبلغ آزادسازی گران این سرمربی صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش و بعد از اینکه هانسی فلیک اعلام کرد که قصد دارد در پایان فصل از بایرن‌مونیخ جدا شود، گمانه زنی ها درباره سرمربی جدید باواریایی‌ها آغاز شد. در این ارتباط چند گزینه در اطراف باشگاه بایرن مونیخ مطرح شد اما از همان ابتدا نیز مشخص بود که شانس یولیان ناگلزمان برای جانشینی فلیک بیش از بقیه خواهد بود.

نهایتاً این توافق حاصل شد و باشگاه بایرن مونیخ یولیان ناگلزمان را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که باشگاه لایپزیش در ابتدا موافق جدایی ناگلزمان نبود اما بر اساس گزارشات منتشر شده بایرن مونیخ رقم درخواستی آن ها که گفته می‌شود ۱۵ تا ۲۰ میلیون یورو بوده را پرداخت کرد تا نهایتا این سرمربی جوان از فصل آینده روی نیمکت آنها بنشیند.

پرداخت بند آزادسازی برای یک مربی مسئله متداولی به حساب نمی آید اما مدیر برنامه‌های ناگلزمان می‌گوید که باید به اینگونه اتفاقات عادت کرد. فولکر اشتروت گفت: " من ۱۰ روز پیش اولین تماس رسمی را دریافت کردم. ما ابتدا با حسن صالح حمیدزیچ مذاکره کردیم و پس از آن الیور کان نیز به مذاکرات ورود کرد.

یولیان ناگلزمان یکی از بهترین مربیانی است که ما در اروپا داریم. به نظر می رسد که هزینه زیادی پرداخت شده چرا که این اتفاق چیز جدیدی محسوب می شود. این اولین بار است که مبلغی به این اندازه برای یک مربی پرداخت می شود. من فکر می‌کنم که باید به این مسئله عادت کنیم."

تگ ها


آر بی لایپزیش بایرن مونیخ یولیان ناگلزمان