یونان، سرزمین خوشبختی لژیونرهای ایرانی

سریال کوچ ستاره های فوتبال ایران به یونان همچنان ادامه دارد تا جایی که خبر می رسد چند لژیونردیگر شاغل دراروپا نیز در مسیر ورود به سوپرلیگ این کشور هستند ......

سریال کوچ ستاره های فوتبال ایران به یونان همچنان ادامه دارد تا جایی که خبر می رسد چند لژیونردیگر شاغل دراروپا نیز در مسیر ورود به سوپرلیگ این کشور هستند.

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: بعد از قطعی شدن حضور احسان حاج صفی در پانیونیوس و تمدید قرارداد مسعود شجاعی با این باشگاه، حالا خبرهایی به گوش می رسد مبنی بر اینکه هیچ بعید نیست تا ظرف چند روز آینده اشکان دژاگه دیگر ملی پوش سرشناس ایرانی هم با یک باشگاه یونانی برای امضای قراردادی دو ساله به توافق برسد.

کاپیتان تیم ملی ایران بعد از اینکه نتوانست از فرصت حضوردوباره در باشگاه وولفسبورگ آلمان نهایت بهره را ببرد و قراردادش را برای ادامه فعالیت در بوندسلیگا تمدید کند، حالا مورد توجه باشگاه یونانی قرار گرفته و برخی محافل از توافق اولیه این بازیکن سرشناس با باشگاه پاناتیناکوس برای امضای قرارداد خبر دادند. 

این در حالی است که هدایت این باشگاه یونانی برعهده سرمربی سابق پانیونیوس است که پیش از این تمایل زیادی به جذب مسعود شجاعی از خود نشان داده بود اما با تمدید قرارداد این بازیکن با باشگاه فعلی حالا جذب اشکان دژاگه در دستور کارباشگاه پاناتیناکوس قرار گرفته است.  

در صورتی که اشکان دژاگه هم به لیگ یونان منتقل شود با توجه به شایعاتی که پیرامون حضور احتمالی مهدی طارمی ملی پوش ایرانی پرسپولیس در سوپرلیگ یونان شنیده می شود همچنین اخباری که راجع به تلاش برخی دیگر از بازیکنان برای عضویت در باشگاه های این کشور هست می توان گفت یونان و پایتخت باستانی آن به سرزمین خوشبختی ستاره های فوتبال ایران بدل شده است. کشوری که به خاطر مشکلات عدیده مالی توان چندانی برای بستن قراردادهای نجومی ندارد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال