یونایتد؛ رقیب رئال مادرید برای خرید ستاره آژاکس

دنی فن دبیک، هافبک جوان آژاکس مورد توجه منچستریونایتد نیز قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، امروز نشریه دی تلگراف مدعی شد باشگاه منچستریونایتد آماده است تا با رئال مادرید برای خرید دنی فن دبیک، هافبک آژاکس مبارزه کند. اخبار حاکی از آن است لوس بلانکوس چند ماه قبل با مبلغ ۵۵ میلیون یورو با آژاکس برای خرید این هافبک ۲۴ ساله به توافق رسیده بود، اما بحران های مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا ممکن است روی این توافق تاثیر بگذارد و رئال مادرید از خرید فن دبیک منصرف شود.

اما یونایتد قصد دارد در تابستان امسال یک هافبک طراز اول به ترکیب خود اضافه کند و نام دنی فن دبیک در لیست خرید آنها قرار گرفته است. با اضافه شدن برونو فرناندس، خط میانی شیاطین سرخ جانی تازه گرفته و اوله گونار سولسشر قصد دارد با خرید فن دبیک و البته حفظ پل پوگبا، فصل بعد یکی از قدرتمندترین خط هافبک های لیگ جزیره را در اختیار داشته باشد.

در روزهای اخیر اخباری مبنی بر مشکلات مالی رئال مادرید منتشر شده است. نشریه مارکا امروز در گزارشی مدعی شد بر خلاف همه شایعات رئال مادرید قصد هیچگونه فعالیتی را در بازار نقل و انتقالات تابستانی ندارد و اگر این اخبار حقیقت داشته باشد، احتمال زیادی مبنی بر انتقال فن دبیک به اولدترافورد وجود دارد.

تگ ها


دنی فن دبیک منچستر یونایتد آژاکس رئال مادرید