یونایتد، بارسا و رئال هم می‌برند چون پول خرج می‌کنند

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، بار دیگر تاکید کرد که همه باشگاه های برتر اروپا برای رسیدن به موفقیت پول خرج می کنند، همان قدر که صدرنشین لیگ برتر در نبرد برای رسیدن به چهارمین قهرمانی لیگ خرج می کند....

به گزارش "ورزش سه"، پپ گواردیولا پس از پیروزی برابر مونشن گلادباخ در چمپیونزلیگ به طعنه گفته بود که موفقیت سیتیزن ها به دلیل پول خرج کردن است.

اکنون و پیش از بازی فردا برابر وستهام، گواردیولا بار دیگر بر این نکته تاکید کرده و گفته که رقبای سیتیزن ها نیز پول زیادی خرج رسیدن به موفقیت می کنند.

گواردیولا گفت: "ما این داستان را پشت سر گذاشته ایم اما همیشه با ما خواهد بود. نه فقط یک روزنامه نگار، بلکه بسیاری می گویند که تنها دلیل موفقیت ما پول است. این می تواند درست باشد، ما می توانیم این موضوع را قبول کنیم.

تیم های دیگری هم هستند که بودجه ای بیشتر از ما دارند و بیشتر از ما پول خرج می کنند."

در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه های دیگر هم با چنین انتقادی مواجه می شوند، گواردیولا گفت: "نه این فقط مختص ما است! می توانم بگویم که ما در ۳۰ یا چهل سال گذشته در جمع باشگاه های برتر نبوده ایم.

وقتی یونایتد قهرمان شد به این دلیل بود که بیشتر از بقیه پول خرج کرد، همین موضوع در مورد بارسلونا و رئال مادرید هم صدق می کند.

من احساس نمی کنم که ما هم در این مورد فرق چندانی با بزرگترین باشگاه های جهان داشته باشیم، اما باید این انتقادات را بپذیریم و به بهترین شکلی که می توانیم کارمان را انجام دهیم."

سیتی در صورت پیروزی برابر وستهام  در روز شنبه، اختلاف خود در صدر جدول را با منچستریونایتد در رده دوم به ۱۳ امتیاز خواهد رساند.

تگ ها


پپ گواردیولا منچستر سیتی