یونایتد باز هم ستاره‌های جوانش را قرض می‌دهد

اوله‌گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، تایید کرد که این تیم می تواند در پنجره زمستانی تعدادی از جوانان آیند‌ه‌دار و با استعداد خود را موقتا و به شکل قرضی به تیم های دیگر بفرستد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اوله‌گنار سولسشر، سرمربی شیاطین سرخ، تایید کرده است که این تیم همچنان به قرض دادن جوانان با استعداد خود به دیگر تیم ها ادامه خواهد داد.

یونایتد تابستان گذشته اجازه داد تا ۱۱ بازیکن این باشگاه با قراردادهای موقت به دیگر باشگاه ها بروند. این باشگاه نشان داده که پیشرفت فردی بازیکنان جوان خود را مهمتر از بالا بردن سطح نیمکت ذخیره های خود می داند.

یونایتد در فرستادن بازیکنان جوان خود به تیم هایی که برای آنها مناسب باشد و بتوانند به خوبی در آن جا بیافتند، بسیار محتاطانه عمل کرده و هر چند همه این انتقال‌ها به نتایج مثبت نرسیده، اما هنوز هم نکات مثبت این رویکرد منچستریونایتد، بسیار بیشتر از نکات منفی بوده است.

ایتان لیرد آخرین بازیکن جوان منچستریونایتد است که این تیم را ترک کرد و به شکل قرضی به تیم دونس پیوست.

ناتان بیشاپ، دروازه‌بان جوان این تیم، نیز اکنون پس از امضای قرارداد با یونایتد، قرار است به باشگاه دیگری قرض داده شود.

سولسشر در رابطه با قرض دادن بازیکنان جوان یونایتد به دیگر تیم ها گفت: "فکر می کنم که قدم بعدیِ ناتان بیشاپ، باید یک قرارداد قرضی باشد. به طور حتم او می تواند برای لیگ یک و یا حتی چمپیونشیپ آماده باشد. ایتان لیرد هم در بازی برابر برنلی برای ما به زمین می رود که می تواند امتحان خوبی برای او باشد.

لازم است که این بچه ها از تیم زیر ۲۳ سال یک قدم فراتر بگذارند، چرا که گاهی اوقات بازی در آن سطح شما را برای بازی مردانه آماده نمی کند."

بیشتر بخوانید:

دیالو می‌تواند رونالدوی جدید منچستریونایتد باشد

رقابت یونایتد و PSG بر سر خرید پدیده فرانسوی

 

 

تگ ها


اوله گونار سولسشر فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال