یونایتد باید هر چه دارد را به پای خرید هالند بریزد

ریو فردیناند، ستاره سابق منچستریونایتد و کارشناس فوتبال، معتقد است که یونایتد باید از هیچ تلاشی برای امضای قرارداد با ارلینگ هالند، ستاره دورتموند، فروگذار نکند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این روزها ارلینگ هالند در لیست آرزوهای تمام تیم های بزرگ و کوچک اروپا قرار دارد. ستاره ۲۰ ساله نروژی برای بسیاری از تیم ها کلید رسیدن به جام های قهرمانی است. ریو فردیناند نیز معتقد است که بر خلاف شایعاتی که مقصد بعدی هالند را اسپانیا اعلام می کنند، او در گام بعدی به لیگ برتر خواهد آمد.

ریو فردیناند از منچستریونایتد خواسته تا هر چه که دارد به پای ارلینگ هالند بریزد و به هر قیمتی با او قرارداد امضا کند. فردیناند معتقد است که این جوان نروژی همان کسی است که می تواند جام های قهرمانی را دوباره برای شیاطین سرخ به ارمغان بیاورد.

فردیناند در کانال یوتوب خود گفت: "آنها باید بروند و هر چه دارند به پای هالند بریزند و با او قرارداد امضا کنند. من اهمیتی نمی دهم به چه قیمتی. من دوست ندارم درباره بازیکنانی که از تیم های دیگر می آیند صحبت کنم اما این پسر استثنا است... نمی توانیم اجازه بدهیم این بچه جای دیگری بازی کند.

تنها مقصد او انگلیس است، اینجا تنها جایی است که او قرار است بیاید. اگر او جای دیگر برود من سورپرایز خواهم شد. او اینجا به دنیا آمده و بزرگ شده. او به وضوح فوتبال انگلیس را دوست دارد، پدرش اینجا بازی کرده است. من مطمئنم که این یکی از رویاهای او است که بیاید و در انگلیس بازی کند.

پس چرا نه در پیراهن سرخ و در اولدترافورد؟ بیا و آن یک نفر باش که جام های قهرمانی را به منچستریونایتد بازمی‌گردانی و دوران اوج و موفقیت را به این تیم برگردان. بیا و آن یک نفر باش."

هالند که ژانویه ۲۰۲۰ به دورتموند پیوست، تا ۲۰۲۴ قرارداد دارد و طبق ادعای بیلد با رقمی کمتر از ۱۵۰ میلیون یورو واگذار نخواهد شد. این قیمتی است که دورتموند روی هالند برای تابستان ۲۰۲۱ گذاشته است.

جذب هالند در تابستان ۲۰۲۲ اما راحت تر خواهد بود. طبق بندی در قرارداد این بازیکن، دورتموند او را برای مذاکره با باشگاه های مدنظرش در تابستان ۲۰۲۲ آزاد خواهد گذاشت و رقم انتقال او نیز ۷۵ میلیون یورو خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

پدر هالند: امباپه یکی از الگوهای ارلینگ است

رقم فروش هالند برای تابستان ۲۰۲۱ مشخص شد

 

 

تگ ها


بروسیا دورتموند ریو فردیناند ارلینگ هالند فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال