یونایتد با سولسشر بر روال پیشرفت حرکت می‌کند

ریو فردیناند اسطوره منچستریونایتد می‌گوید به هم‌تیمی سابقش سولسشر اعتماد دارد و می‌داند شیاطین سرخ امسال جزء چهار تیم اول جدول خواهند بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ریو فردیناند اسطوره منچستریونایتد می‌گوید به تیم فعلی شیاطین سرخ اعتقاد دارد چرا که او توانایی مربی‌گری هم‌تیمی سابقش اوله گنار سولسشر را می‌شناسد و شک ندارد یونایتد در پایان فصل جاری یکی از چهار رتبه اول لیگ برتر جزیره را به خود اختصاص خواهد داد.

فردیناند در گفتگویی با روزنامه انگلیسی سان در این باره گفت:" من مطمئنم یونایتد این فصل را به عنوان یکی از چهار تیم برتر به پایان خواهد رساند. پوگبا دوباره آماده است و مارکوس راشفورد هم همینطور. صحبتهایی هست که پوگبا این روزها در تمرین عالی کار می‌کند. او و برونو فرناندس می‌توانند در خط میانی یونایتد زوجی عالی و خطرناک تشکیل دهند و در کنار کسی مثل اسکات مک‌تومینای مثلثی درجه‌یک تشکیل دهند".

اسطوره یونایتد در ادامه گفت:" فراموش نکنید که در زمان تعلیق فصل یونایتد در شرایط خوبی قرار داشت. ما تازه منچسترسیتی را شکست داده بودیم و کمی قبل هم چلسی را برده بودیم. تیم ما ده بازی اخیرش را نباخته و سبک مربی‌گری خوب سولسشر کم کم در حال نتیجه دادن است. من به این تیم و آینده‌اش زیر نظر اوله اعتقاد دارم".

بیشتر بخوانید:

راشفورد می‌تواند کاپیتان آینده منچستریونایتد باشد

کورنتین تولیسو، خرید ایده‌آل برای منچستریونایتد

 

 

تگ ها


اوله گونار سولسشر فوتبال جهان منچستر یونایتد فوتبال