یونایتد به دنبال یک معاوضه عجیب با یوونتوس

منچستریونایتد به دنبال یک معاوضه غیرمنتظره با یوونتوس در بازار نقل و انتقالات است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد پنج ساله پل پوگبا در تابستان سال ۲۰۲۱ با منچستریونایتد به اتمام خواهد رسید و همانطور که برادر او و مینو رایولا در ماه های اخیر عنوان کرده اند، این هافبک فرانسوی تمایل چندانی به ماندن در اولدترافورد برای فصل بعد ندارد. یونایتد نیز برای فرار از واگذاری رایگان پل پوگبا در تابستان سال ۲۰۲۱، به دنبال فروش او در ماه های آتی است.

نشریه دیلی میل مدعی شد مدیران یونایتد به باشگاه یوونتوس پیشنهاد معاوضه بین پل پوگبا و ماتیس دی لیخت، مداقع جوان و هلندی بیانکونری را داده اند. ماتیس دی لیخت در تابستان قبل و با انتقالی جنجالی آنهم در شرایطی که تیم هایی چون پاری سن ژرمن، بارسلونا و یونایتد را خواهان خود می دید، ترجیح داد به پیشنهاد یوونتوس پاسخ مثبت داده و با مبلغ ۷۵ میلیون پوند راهی تورین شد.

علیرغم انتقادهای فراوان در هفته های ابتدایی، در ادامه فصل شرایط برای دی لیخت در ترکیب یوونتوس بهبود یافت و او در اواسط فصل به یکی از بازیکنان کلیدی تیمش تبدیل شد. اما یوونتوس علاقه زیادی به هافبک سابق خود پل پوگبا داشته و این هافبک فرانسوی نیز یکی از اولویت های بیانکونری در بازار نقل و انتقالات تابستانی محسوب می شود. به جز یووه، رئال مادرید نیز در سال های اخیر سخت به دنبال خرید پل پوگبا بوده و احتمالا یکی از بین تورین یا مادرید مقصد بعدی این بازیکن خواهد بود.

بیشتر بخوانید:
موج دوم کاهش دستمزدها در بارسا!
رونالدو در آستانه ثروت یک میلیارد دلاری!
روزی که ژابی، جرارد را تا مرز انفجار برد 

تگ ها


ماتیاس دی لیخت فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات پل پوگبا منچستر یونایتد یوونتوس فوتبال