یونایتد رویاهای رئال را بر باد می‌دهد؟

باشگاه منچستریونایتد قصد دارد با ارائه پیشنهادی جدید به پل پوگبا، رویاهای رئال مادرید برای جذب ستاره فرانسوی را بر باد دهد....

به گزارش مدال؛ عطش باشگاه رئال مادرید برای جذب «پل پوگبا» هافبک فرانسوی منچستریونایتد، هر روز نسبت به گذشته بیشتر می‌شود و حالا باشگاه اسپانیایی درصدد است تا این انتقال را پیش از نزدیک شدن به پایان مهلت نقل‌وانتقالات لیگ برتر انگلیس در هشت آگوست قطعی کند.

در مورد این انتقال از یک سو شانس با آنها یار بوده که هافبک فرانسوی برای حضور در «سانتیاگوبرنابئو» ابراز تمایل کرده ولی از سوی دیگر بدشانسی آنها این‌ست که باشگاه منچستریونایتد تمایلی به فروش او ندارد؛ حداقل نه با رقمی کمتر از 180 میلیون یورو.

در این بین «مترو» مدعی شده که شیاطین سرخ برای پایان دادن به تمامی شایعات و منصرف کردن پوگبا از این انتقال و سوزاندن شانس رئال، قصد دارند پیشنهاد تمدید قرارداد بلندمدت با افزایش حقوق چشمگیر را به هافبک فرانسوی ارائه کنند، مخصوصاً حالا که او با وجود ابراز تمایل برای جدایی، در اردوی پیش‌فصل این تیم حاضر شده و در مصاف با میلان نیز نمایش خوبی از خود به جا گذاشته است.

این موارد باعث شده که سران رئال نیز برای فصل آینده خود یک برنامه جایگزین در نظر بگیرند تا در صورت ناکامی در انتقال پوگبا، در فصل آینده دچار مشکل نشوند. به همین جهت کهکشانی‌ها چند هافبک بازی‌ساز را مد نظر قرار داده و با چند نفر از آنها نیز به صورت پنهانی مذاکره کرده‌اند. به این ترتیب در صورت به بن‌بست خوردن انتقال پوگبا به مادرید، کهکشانی‌ها تا پیش از دوم سپتامبر (پایان مهلت نقل‌وانتقالات لالیگا) با یکی از گزینه‌های مد نظر خود قرارداد رسمی امضا خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

یوونتوس به کورس رقابت با رئال برای جذب پوگبا برگشت

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات پل_پوگبا پوگبا رئال مادرید رئال مادرید منچستریونایتد لیگ برتر انگلیس لالیگا فوتبال جهان منچستر یونایتد رئال مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال