یونایتد ۲ - ولوز ۱؛ پایان فصل با پیروزی شیرین

شیاطین سرخ با کسب پیروزی شیرین لیگ جزیره را به اتمام رساندند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم منچستریونایتد در حالی میهمان ولورهمپتون بود که هفته گذشته نایب قهرمانی اش را قطعی کرد و در دیداری تشریفاتی به مصاف حریف زردپوش رفت. باشگاه ولوز پیش‌تر تایید کرده بود که نونو اسپریتو در پایان فصل جدا خواهد شد و در واقع این آخرین بازی این سرمربی پرتغالی محسوب می‌شد.

در این بازی سولسشر به هیچکدام از بازیکنان اصلی خود میدان نداد و با ترکیبی از مهره‌های جوان و باتجربه نیمکت‌نشین به مصاف ولورهمپتون رفت. نکته جالب حضور آنتونی آلانگا در نوک پیکان خط حمله بود. همچنین خوان ماتا و نمانیا ماتیچ به عنوان بازیکنانی باتجربه در ترکیب حضور داشتند.

آلانگا مهاجم ۱۹ ساله سوئدی در ابتدای بازی یک موقعیت بسیار خوب را از دست داد اما چند دقیقه بعد روی ارسال دنیل جیمز، ضربه سری تماشایی را زد که دروازه حریف را گشود.

منچستر تا دقیقه ۳۹ از حریف پیش بود اما در این دقیقه حرکت ترکیبی بازیکنان ولوز با پاس فابیو سیلوا به محوطه جریمه همراه شد و نلسون سمدو مدافع سابق بارسلونا گل تساوی را به ثمر رساند.

چهار دقیقه بعد ویلیامز مدافع چپ شیاطین سرخ موقعیتی خوب در محوطه جریمه داشت اما شوت خود را به پاتریسیو دروازه‌بان حریف زد تا این موقعیت از دست برود.

با این حال در دقیقه آخر نیمه اول منچستریونایتد صاحب یک ضربه پنالتی شد تا فرصت پیروزی در نیمه اول را داشته باشد. این پنالتی روی فن د بیک هافبک دفاعی هلندی شیاطین سرخ رخ داد و خوان ماتا پس از تایید وی ای آر پشت توپ ایستاد و برخلاف جهت حرکت دروازه بان، گل را به ثمر رساند.

خوان ماتا آخرین بار در ماه اکتبر مقابل برایتون گلزنی کرده بود. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید. در نیمه دوم بازی به شکلی کاملا متعادل پیش رفت و البته ولوز تلاش‌هایی برای گلزنی انجام داد.

در دقیقه ۵۷ جیمز در موقعیتی تک به تک قرار گرفت و ضربه خود را به صورت چیپ زد که این توپ گل نشد. آماد بازیکن جوان تیم منچستریونایتد نیز یک شوت به سمت دروازه زد و این توپ به شکلی خطرناک روانه دروازه حریف شد اما پاتریسیو توپ را جمع کرد. با این نتیجه منچستریونایتد لیگ جزیره را با ۷۴ امتیاز و در جایگاه دوم به پایان رساند. آنها ۸ امتیاز بیشتر از فصل پیش به دست آوردند.

تگ ها


منچستر یونایتد