یونایتد 120 میلیون یورو برای دیبالا خرج می‌کند؛ بسته خبری فوتبال خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا....

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا.

به گزارش مدال، گزیده ای از اهم اخبار امروز فوتبال اروپا را در اولین بسته خبری می‌خوانید:
- ال برنابئو: گریه های وینیسیوس علاوه بر از دست دادن بازی می تواند به خاطر از دست دادن اردوی تیم ملی برزیل که برای بار اول دعوت شده بود هم باشد.
- بین اسپورت: طارق جلاهمه: شخصیت رئال مادرید رونالدو بود که با رفتتش شخصیت این رئالم برد
خوانما - خبرنگار Espn: "امروز تمام رئالی‌ها قشنگ از ارزش و قیمت رونالدو بیشتر فهمیدن و درک کردن"د.
- کارواخال: "در عرض یک هفته هر ۳ جام را از دست دادیم، فصلی خجالت آور را پشت سر می گذاریم."
- بعد از سال ۲۰۱۵ که بارسلونا ۴ گل به رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو زد، آژاکس اولین تیمی است که موفق می‌شود حداقل ۴ گل در این ورزشگاه به ثمر برساند.
- آژاکس برای اولین بار پس از فصل ۱۹۹۶/۹۷ در مجموع یک بازی مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا موفق به پیروزی شد؛ آنها آخرین بار ۴-۳ اتلتیکومادرید را حذف کردند.
 

یونایتد 120 میلیون یورو برای دیبالا خرج می‌کند؛ بسته خبری فوتبال خارجی

- به گزارش سان، منچستریونایتد حاضر است 120 میلیون یورو برای‌جذب دیبالا خرج کند!
- تاتنهام برای اولین بار از فصل ۲۰۱۰/۱۱ به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسید.
- به گزارش اسکای: مالدینی و لئوناردو دیروز در میلانلو حاضر بودند و بابت نتایج خوب اخیر میلان،  تیم را مورد تعریف و تمجید قرار دادند.
- مارکو گروییچ، هافبک 22 ساله لیورپول که قرضی در هرتابرلین بازی می کند، نامزد دریافت جایزه بهترین بازیکن ماه بوندس لیگا شد.
- لیبرو: الگری تمایل دارد قرارداد خود را زودهنگام فسخ کند. قراردادی که تا ۲۰۲۰ ادامه دارد. آنیلی و پاراتیچی به دنبال زیدان هستند. مربی که توسط خیلی از باشگاهها مورد توجه است.
 

یونایتد 120 میلیون یورو برای دیبالا خرج می‌کند؛ بسته خبری فوتبال خارجی

- آاس: اومتیتی در بازی مقابل رایووایکانو دوباره قرار می گیرد. این بازی، یک تست از اومتیتی خواهد بود. ورمائلن هم ممکن است از ابتدا در ترکیب قرار بگیرد.
- به گزارش مجله فرانس فوتبال: چلسی با لوییس کامپوس مدیر فنی سابق باشگاه های موناکو و لیل، برای پست مدیر ورزشی و نقل و انتقالات باشگاه تماس گرفته است. ایجنت کامپوس با چندین باشگاه از جمله چلسی در حال مذاکره می باشد.
- نشریه گل: چلسی برای محرومیت نقل و انتقالاتی اعمال شده توسط فیفا درخواست تجدید نظر ارائه کرده، هنوز هیچ خبری راجع به اینکه این محرومیت برای پنجره نقل و انتقالات بعدی (تابستانی) برداشته می شود وجود ندارد، اما به نظر می رسد برداشته خواهد شد.
- موندو: بنفیکا می خواهد از ژوآئو فلیکس مراقبت کند، بازیکنی که جزء اهداف بارسلوناست. به گفته نشریه "رکورد" پرتغال، باشگاه بنفیکا می خواهد رقم فسخ فلیکس را از ۱۲۰ به ۲۰۰ میلیون یورو افزایش دهد.
- کوریره: جو در مدیریت به نفع کنته است؛ فابیو پاراتیچی و پاول ندود خواهان بازگشت آنتونیو کنته به یوونتوس هستند.