یونایتد-PSG؛رقابت برای جذب ستاره اینتر در زمستان

به نظر می‌رسد که دو باشگاه منچستریونایتد و پاری سن ژرمن در نقل و انتقالات ژانویه برای جذب کریستین اریکسن از اینتر اقدام خواهند کرد...

به گزارش "ورزش سه"، هنگامی که باشگاه اینتر در نقل و انتقالات زمستانی گذشته موفق شد کریستین اریکسن را از تاتنهام به خدمت بگیرد، به نظر می رسید که آن ها یک ستاره کلیدی را به خدمت گرفته اند و به نوعی ستاره‌های دانمارکی می‌تواند به مهره تاثیرگذار در ترکیب تیم آنتونیو کونته تبدیل شود.

اوضاع برای کریستین اریکسن اما در چند ماه گذشته بسیار کابوس وار سپری شده و او طی این مدت در بیشتر بازی های اینتر نیمکت نشین بوده است؛ تا جایی که حتی در نقل و انتقالات تابستانی شایعاتی در رابطه با جدایی زودهنگام این هافبک دانمارکی از نراتزوری نیز به گوش رسید.

اریکسن اخیراً در مصاحبه‌ای صراحتا اعلام کرد که نمی‌خواهد نیمکت‌نشینی هایش ادامه دار باشد. از طرفی به نظر می رسد که کونته نیز تمایل زیادی به استفاده از او نشان می دهد. حالا و در همین رابطه برخی منابع مدعی شده اند که دو باشگاه منچستریونایتد و پاری سن ژرمن در نقل و انتقالات ژانویه برای به خدمت گرفتن اریکسن از اینتر اقدام خواهند کرد.

از طرفی باشگاه ایتالیایی نیز امیدوار است که با ۲۰ میلیون یورو یعنی دقیقا همان مبلغی که برای جذب اریکسن خرج کرده بود، او را به فروش برساند.

تگ ها


کریستین اریکسن اینتر میلان پاری سن ژرمن منچستر یونایتد