یونس امامی: مسئولان شهریار به وعده های خود عمل نکردند

آزادکار وزن ۷۰ کیلوگرم اردوی تیم ملی کشتی گفت: خوشحالم که پس از چند ماه دوری از کشتی توانستم دوباره در تمرینات تیم ملی حضور یابم....

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت فدراسیون کشتی، یونس امامی کشتی‌گیر وزن ۷۰ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد با بیان این مطلب افزود: خدا را شکر بعد از چند ماه دوری از تمرینات، دوباره اردوها شروع شد. توانستیم تا حدودی عقب افتادگی که از قبل داشتیم چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ آمادگی جسمانی جبران کنیم و به یک آمادگی نسبی دست یابیم.

وی ادامه داد: از فدراسیون کشتی که در این شرایط سخت و با وجود شیوع ویروس کرونا، مجوز برگزاری اردوها را گرفت و توانستیم در شرایط کاملاً بهداشتی و قرنطینه تمرینات خود را انجام دهیم، تشکر می‌کنم.

دارنده مدال برنز جهان در مورد برگزاری مسابقات لیگ تصریح کرد: برگزاری لیگ کار بزرگی بود که فدراسیون کشتی در این شرایط همه گیری ویروس کرونا و دوری کشتی گیران از مسابقات انجام داد و برای همه کشتی گیران چه از لحاظ مادی و چه از لحاظ فنی و آمادگی جسمانی خوب بود.

وی افزود: قبل از لیگ تمرین داشتیم، اما نه به آن صورت که خودمان می‌خواستیم، چراکه در شرایط خاصی قرار داشتیم و با هرکسی نمی‌توانستیم تمرین کنیم، اما برگزاری لیگ به ما کمک کرد بفهمیم کجای کار قرار داریم.

امامی در مورد عملکردش در مسابقات لیگ اظهار داشت: با تیم استقلال قرارداد داشتم و فقط در دیدار حساس با تیم دانشگاه آزاد به میدان رفتم که خوشبختانه به پیروزی دست یافتم.

وی در مورد انجام تعهد تیم استقلال به کشتی گیران تصریح کرد: لیگ از نظر مادی به ما کمک کرد و تیم استقلال نیز تا ۳۵ درصد قرارداد ما را پرداخت کرد که برای ما خوب بود.

عضو تیم ملی کشتی آزاد در مورد برگزاری مسابقات انتخابی گفت: برگزاری انتخابی خیلی خوب است، چرا که باعث انگیزه بین کشتی گیران می‌شود، قرار است تا آخر این اردو تاریخ مسابقات و نفرات حاضر در انتخابی مشخص شود. من هم آمادگی کامل را دارم که در وزن ۷۰ کیلوگرم به مصاف حریفان خود بروم.

امامی در مورد برنامه‌های آتی خود گفت: بعد از رقابت‌های جهانی هم می‌خواهم در وزن ۷۴ کیلوگرم به میدان بروم و خود را برای حضور در المپیک آماده کنم که امیدوارم بتوانم در این مورد موفق باشم.

وی در پایان در خصوص قول‌هایی که مسئولان شهریار به وی داده بودند خاطرنشان کرد: آنها به قولشان عمل نکردند و در این چند سال هیچ کاری برای من انجام نداند و من نیز دیگر به آنها کاری ندارم.

تگ ها


یونس امامی کشتی آزاد اردوی تدارکاتی فدراسیون کشتی