یونس دلفی دومین ایرانی لیگ کرواسی

تیم گریتسا از لیگ حرفه ای فوتبال کرواسی در آستانه انتقال قرضی مهاجم جوان و ایرانی تیم شارلروای بلژیک است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم فوتبال اچ ان کی گریتسا فصل فوتبال کرواسی را با سه برد در سه هفته اول آغاز کرد و اکنون در کنار دیناموزاگرب غول فوتبال کرواسی در صدر جدول قرار دارد. تیم والدس دامبراوسکا سرمربی کروات در این سه بازی ۱۰ گل زد که میانگین بیش از سه گل در هر بازی است. 


به گزارش سایت کروات index.hr این تیم برای حفظ همین روند قص دارد خط حمله اش را تقویت کند و بخصوص به فکر جذب یک گوش راست است. 


براساس این گزارش:" این مشکل در شرف حل شدن است. براساس گزارش منابع آگاه گریتسا مقدمات حضور یونس دلفی وینگر راست ایرانی تیم شارلروا را از بلژیک به کرواسی فراهم کرده است. 
دلفی یک بازیکن جوان ۱۹ ساله است که توانایی بازی در هر سه موقعیت خط حمله را دارد اما در درجه اول او یک وینگر راست تخصصی است. او به صورت قرضی به گریتسا خواهد آمد. مبلغی که این باشگاه کروات برای این انتقال باید پرداخت کند هنوز مشخص نشده است. 


براساس آخرین گزارش ها این انتقال ظرف چند روز آینده نهایی خواهد شد.


یونس دلفی بازیکن سابق تیم های زیر۱۷ و زیر۲۰ سال ایران سابقه بازی در تیم استقلال خوزستان را در لیگ برتر نیز دارد. او دومین بازیکن حال حاضر فوتبال کرواسی خواهد بود. پیش از این صادق محرمی مدافع راست پرسپولیس نیز به تیم دیناموزاگرب پیوسته بود.

بیشتر بخوانید:

ایران نه؛ دلفی به کرواسی می‌رود

یونس دلفی: با سپاهان قرارداد نبسته‌ام

 

 

تگ ها


فوتبال ایران یونس دلفی کرواسی شارلروا فوتبال