یونس محمود برای عراق روانشناس استخدام می‌کند

یونس محمود، سرپرست فوتبال عراق تصمیم گرفت تا یک روانشناس را برای تیم ملی این کشور استخدام کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نتایج ضعیف عراق در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باعث انتقاداتی شدیدی از بازیکنان تیم ملی این کشور شد و اکنون عراقی‌ها برای یافتن یک راه چاره جهت حل مشکلات، به دنبال استخدام یک روانشناس هستند.

روزنامه الخلیج با انتشار این خبر نوشت که فدراسیون فوتبال عراق در مقر خود در بغداد، کنفرانس خبری هفتگی را با حضور علی جبار، نایب رئیس اول فدراسیون برگزار کرد.

جبار صحبت‌هایش را با عذرخواهی از مردم و رسانه‌های ورزشی عراق به دلیل نتایج ضعیف تیم ملی این کشور در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر آغاز کرد. جبار توضیح داد که «فدراسیون فوتبال این کشور به دنبال اخراج دیک ادووکات سرمربی سابق هلندی نبود بلکه او به میل خود از سمتش استعفا داد.»

وی خاطرنشان کرد: تکیه به پتروویچ تصمیمی است که ما می‌پذیریم اشتباه بود و این مربی با جاه طلبی‌های فوتبال عراق هم‌خوانی ندارد.

نایب رئیس اول فدراسیون با اعلام این‌که یک مربی عراقی جانشین پتروویچ خواهد شد، از اصحاب رسانه خواستار ضرورت حمایت از مربی داخلی و هم‌چنین بازیکنان در دیدارهای پیش رو شد.

جبار در پایان گفت: فدراسیون فوتبال گزارش یونس محمود سرپرست تیم عراق را دریافت کرد و یکی از بندهای مهمی که در آن گنجانده شده، لزوم اعتباربخشی برای استخدام یک روانشناس در تیم ملی عراق است. یونس محمود خواستار استخدام این روانپزشک پیش از دیدار با امارات و سوریه شده است.

تگ ها


تیم ملی عراق فوتبال جهان عراق فوتبال