یونس محمود: مهدی طارمی در الغرافه گل نمی زند

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال عراق عملکرد بازیکنان خارجی الغرافه از جمله مهدی طارمی، ملی‌پوش ایرانی را مورد انتقاد قرار داد....

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال عراق عملکرد بازیکنان خارجی الغرافه از جمله مهدی طارمی، ملی‌پوش ایرانی را مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش مدال،یونس محمود در بخشی از مصاحبه بلند خود با روزنامه الشرق قطر درباره عملکرد ضعیف بازیکنان خارجی تیم الغرافه گفت: سطح فنی مهدی طارمی، مهاجم ایرانی الغرافه به طور محسوسی افت کرد. او گل نمی‌زند و ما می‌دانیم که یک مهاجم تلاش‌های هر یک از بازیکنان تیمش را با زدن گل به ثمر می‌رساند. مهدی طارمی الان گل نمی‌زند. ولادیمیر ویس بازیکن خوبی بود اما مصدوم شد و با سرمربی هم مشکل دارد. وسلی اسنایدر هم بازیکن خوبی در نیم‌فصل نخست لیگ ستارگان قطر بود اما پس از مصدومیت افت کرد. آمادو هم در خط دفاعی بازیکن خیلی خوبی نیست.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال عراق و تیم الغرافه در واکنش به این پرسش که چه تیمی قهرمان فصل جاری لیگ ستارگان قطر می‌شود اظهار داشت: السد با توجه به اختلاف 4 امتیازی با الدحیل و تعداد کم بازی‌های باقی‌مانده گزینه نخست قهرمانی است. به طور حتم السد این فرصت را از دست نخواهد داد.

*اسماعیل حسن زاده عملکرد کمیته انصباطی را تشریح کرد که بیشتر عملکردها حاصل فعالیت یک سال اخیر بوده است.