یونیسف به پیراهن بارسلونا بر می گردد

نامزد ریاست بارسلونا مدعی شد در صورت برنده شدن در انتخابات، باشگاه کاتالان بار دیگر با یونیسف(صندوق کودکان ملل متحد) به شکلی جدی تر همکاری خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا ۵ بهمن برگزار خواهد شد و از ویکتور فونت همراه با جوردی فاره و خوان لاپورتا به عنوان جدی ترین شانس های رسیدن به ریاست باشگاه نام برده می شود.

فونت در همین مدت وعده های جالبی از جمله بازگرداندن ژاوی را به هواداران داده ولی برخی معتقدند او مقابل لاپورتا شانس بالایی ندارد. لاپورتا هفته پیش با نصب بنری عظیم در ۱۰۰ متری ورزشگاه برنابئو خبرساز شده بود.

فونت در مصاحبه با رادیو مارکا و در مورد بنر لاپورتا گفت:« حرکت خبرسازی بود و نشان از نبوغ لاپورتا داشت ولی خودش هم می داند که با نصب بنر نمی تواند مشکلات بارسا را حل کند. او باید بیاید و از پروژه هایش حرف بزند. بارسا شرایط اقتصادی خوبی ندارد و باید به فکر رفع این معضل بود.»

باشگاه بارسلونا تا قبل از اینکه با هواپیمایی قطر قرارداد امضا کند، هیچ اسپانسری روی پیراهن نداشت و تنها نام یونیسف روی آن به چشم می خورد. بارسلونا از سال ها پیش به یونیسف کمک مالی می کند اما دیگر نام این نهاد روی پیراهن آبی اناری ها دیدهد نمی شود.

فونت در این رابطه گفت:« چگونه می توان بارسا را به یک باشگاه هدف تبدیل کرد؟

ما برنامه ای را طراحی کرده ایم که براساس آن باشگاه می تواند به اهداف جهانی کمک کند. آموزش یکی از اصلی ترین آنهاست. ما یک برنامه بسیار بلند پروازانه با شرکای استراتژیک مان داریم که به ما امکان می دهد در میان مدت دوباره از یونیسف روی پیراهن استفاده کنیم.»

تگ ها


لاپورتا بارسلونا