یوواخیم لوو: به انتقادات اهمیتی نمی دهم

یوواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان مدعی شد به انتقادات اهمیتی نمی دهد....

به گزارش "ورزش سه"، روند پرفراز و نشیب ژرمن ها در دو سال گذشته باعث شده بسیاری دیگر یوواخیم لوو را گزینه مناسبی برای هدایت تیم ملی آلمان ندانند. این تیم اخیرا در دیداری تماشایی برابر ترکیه به تساوی ۳-۳ رسید و حالا یوواخیم لوو در آستانه دیدار مقابل اوکراین در جریان رقابت های لیگ ملت های اروپا، به تشریح شرایط تیمش پرداخته است.

یوواخیم لوو گفت: "تیم ملی آلمان باید قادر باشد بر مشکلاتی که در بازی های گذشته با آن روبرو شده غلبه کند. همه بازیکنانی که در اردوی تیم حضور دارند قادر به بازی کردن برابر اوکراین هستند. تونی کروس نیز همانند سرژ گنابری به طور کامل امروز در دسترس بود و تیمو ورنر نیز امروز به تمرینات بازگشت.

خطر ویروس کرونا در اردوی تیم ملی اوکراین؟ احتیاط در همه جا و نه فقط در اینجا لازم است. در آلمان نیز تعداد میتلایان به ویروس کرونا در حال افزایش است. ما بدون توجه به محل استقرارمان به قوانین پایبند هستیم. پس از ورود به کشور همه دوباره آزمایش شدند و نتایج تست همه بازیکنان و اعضای تیم منفی بود.

انتقاد بازیکنان سابق تیم ملی آلمان مانند لوتار ماتیوس؟ من در دو روز گذشته چیزی نخوانده ام، زیرا برایم مهم نیست که افراد مختلف چه می گویید. همیشه نظرات مختلیف وجود دارد و مهم نیست چه کاری می کنم، زیرا هر روشی به کار گیرم آن را با اعتقاد کامل انجام می دهم."

تگ ها


یوواخیم لوو تیم ملی آلمان