Banner

یوونتوسی‌های الدحیل به میدان نمی‌روند

تیم الدحیل قطر باید روز آینده از بازی های هفته شانزدهم لیگ ستارگان قطر به میدان برود. دیداری این تیم نمی تواند در آن از دو ستاره خود استفاده کند...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم الدحیل قطر که در بازی های لیگ قهرمانان آسیا به همراه تیم پرسپولیس در  گروه سوم قرار دارد عصر روز آینده باید در دیدار هفته شانزدهم لیگ ستارگان قطر به میدان برود. دیداری که سه امتیاز آن برای این برای این تیم بسیار اهمیت دارد چرا که می تواند در صورت از دست دادن احتمالی امتیاز توسط دو تیم الریان و السد، فاصله را برای رسیدن به قهرمانی با این دو تیم بیشتر کند. 

اما مهم ترین اتفاقی که یقه الدحیلی ها را برای دیدار برابر الشحانیه گرفته است به مصدومیت دو ستاره سابقا یوونتوسی این تیم بر می گردد. مهدی بن عطیه، مدافع مراکشی این تیم و ماریو مانژوکیچ، مهاجم کروات این تیم به دلیل مصدومیت و به دستور پزشکان نمی توانند در این بازی به میدان بروند و برتری احتمالی خود را پرگل تر از قبل کنند. 

الدحیلی ها که عصر امروز آخرین تمرین خود را برای رویارویی با حریف شانزدهم برگزار می کنند با کسب امتیاز ۳۶ امتیاز این روزها در صدر جدول لیگ ستارگان قطر قرار دارند. الریان با ۳۲ امتیاز و السد هم با ۳۱ امتیاز با حضور در رده های دوم و سوم به دنبال این تیم هستند.

بیشتر بخوانید:

نتایج حریفان پرسپولیس و سپاهان در قطر

ستاره‌ای که الدحیل را نقره داغ کرد

 

 

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا مهدی بن عطیه تیم ملی کرواسی ماریو مانژوکیچ الدحیل کرواسی قطر