یوونتوس ۳ – ۰ اتلتیکو مادرید؛ رستگاری بانوی پیر با جادوی رونالدو

یوونتوس با درخشش کریستیانو رونالدو به دور بعد لیگ قهرمانان صعود کرد...

یوونتوس با درخشش کریستیانو رونالدو به دور بعد لیگ قهرمانان صعود کرد

بیانکونری‌ با هت‌تریک رونالدو غیرممکن را ممکن کرد و راهی یک‌چهارم نهایی شد.

به گزارش مدال، ورزشگاه آلیانز تورین از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران میزبان حساس‌ترین دیدار دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی بود، جایی که دو تیم یوونتوس و اتلتیکو مادرید رو در روی هم قرار گرفتند.

بیانکونری‌ها برای جبران شکست ۲-۰ دیدار رفت  از همان ابتدای بازی توپ و میدان را در اختیار گرفتند و با حملات پی در پی خود دروازه حریف را به توپ بستند. شاگردان آلگری در همان دقیقه ۳ بازی از روی شوت کیله‌لینی به گل رسیدند اما داور مسابقه این گل را مردود اعلام کرد.
ادامه حملات یووه در دقیقه ۲۷ جواب داد و کریستیانو رونالدو با ضربه سری دیدنی حساب کار را ۱-۰ کرد. بیانکونری‌ها در سایر دقایق نیمه اول نیز حملات خود راادامه دادند ولی در نهایت نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید.
در آغاز نیمه دوم رونالدو باز هم خوش درخشید و یک بار دیگر  از روی یک ارسال بی‌نقص توپ را از خط دروازه عبور داد تا همه چیز برای دو تیم به تساوی کشیده شود.
آلگری برای این که تیمش به گل سوم برسد دیبالا را به جای اسپیناتزولا به زمین فرستاد تا ریتم تهاجمی یووه سریع‌تر شود. در اواخر بازی حرکت در عرض برناردسکی در داخل محوطه جریمه باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد. رونالدو گل سوم تیمش را هم از روی این ضربه به ثمر رساند.
با احتساب نتیجه ۳-۰ بازی امشب یوونتوس در مجموع به برتری ۳-۲ رسید و به دور بعد صعود کرد.
گفتنی است که سیمئونه سرمربی اتلتیکو مادرید پس از برتری ۲-۰ در دیدار رفت اعلام کرده بود که اگر یوونتوس در مقابل تیمش کام‌بک بزند با تغییر شغل در مادرید هندوانه فروشی خواهد کرد.