یوونتوس ۲ - ۰ اسپال؛ پیروزی شیرین با گلزنی رونالدو

یوونتوس موفق شد در دیداری خانگی، با گلزنی رونالدو مقابل اسپال به پیروزی رسیده و موقتاً صدرنشین شود...

یوونتوس موفق شد در دیداری خانگی، با گلزنی رونالدو مقابل اسپال به پیروزی رسیده و موقتاً صدرنشین شود

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته ششم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، یوونتوس از ساعت ۱۶:۳۰، در ورزشگاه آلیانتس تورین پذیرای اسپال بود که این دیدار در نهایت با برتری ۲-۰ بیانکونری همراه بود.

یوونتوس برای کسب صدرنشینی موقت برای پیروزی مقابل اسپال به میدان آمده بود. این اسپال بود که بازی را بهتر آغاز کرد و بیشتر صاحب  توپ و میدان بود. اما در دقیقه ۸ اولین فرصت این بازی نصیب کریستیانو رونالدو شد اما ضربه زمینی او در اختیار اتریت بریشا قرار گرفت. بیانکونری رفته رفته به بازی مسلط شد و حملات زیادی روی دروازه اسپال تدارک می‌دید. در دقیقه ۳۴ ضربه پائولو دیبالا بازهم با واکنش بریشا روبه‌رو شد تا بازی همچنان مساوی بماند. دقایقی بعد این بار نوبت آرون رمزی بود که دروازه اسپال را تهدید کند اما ضربه سر او در آغوش بریشا قرار گرفت. در حالی که تصور می‌شد نیمه اول بدون گل مساوی به پایان برسد در دقیقه ۴۵ روی پاس سامی خدیرا، میرالم پیانیچ با یک ضربه زیا از پشت محوطه جریمه دروازه اسپال را گشود تا شاگردان ساری با برتری ۱-۰ به رختکن بروند.

یوونتوس نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در همان اوایل نیمه ضربه خطرناک سامی خدیرا باز هم با واکنش سنگربان اسپال راهی به دروازه پیدا نکرد. دقایقی بعد روی یک ارسال ضربه سر آندره‌آ پاتنیا، در دستان جی‌جی‌بوفون قرار گرفت. در ادامه یوونتوس فشار را افزایش داد و سرانجام در دقیقه ۷۸ روی ارسال پائولو دیبالا این کریستیانو رونالدو بود که با یک ضربه سر دقیق برای دومین دروازه تیم سخت‌کوش اسپال را باز کرد تا بیانکونری در آسنامه کسب یه پیروزی شیرین خانگی قرار بگیرد. تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌ثمر بود و این بازی در نهایت با برتری ۲-۰ بیانکونری به پایان رسید.

یوونتوس با کسب این پیروزی با ۱۶ امتیاز و یک بازی بیشتر موقتاً بالاتر از اینتر ۱۵ امتیاز، صدرنشین شد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی یوونتوس 2 - 0 اسپال/ ویدیو

ساری: رونالدو، ایگواین و دیبالا می‌توانند هم‌زمان در ترکیب باشند

یوونتوس ۲ - ۰ اسپال؛ پیروزی شیرین با گلزنی رونالدو
یوونتوس ۲ - ۰ اسپال؛ پیروزی شیرین با گلزنی رونالدو

تگ ها


هفته ششم سری‌آ بیانکونری ورزشگاه آلیانتس تورین مائوریتسیو ساری فوتبال جهان فوتبال