یوونتوس با پولِ فروش ساندرو، دو بازیکن به خدمت می گیرد

وبسایت رسمی برنامه نود -یوونتوس آماده است تا پیشنهاد ۷۰ میلیون یورویی چلسی برای الکس ساندرو را بپذیرد و در عوض متئو دارمیان و ماتیا دی شیلیو را به خدمت بگیرند ......
وبسایت رسمی برنامه نود -یوونتوس آماده است تا پیشنهاد ۷۰ میلیون یورویی چلسی برای الکس ساندرو را بپذیرد و در عوض متئو دارمیان و ماتیا دی شیلیو را به خدمت بگیرند ...

وبسایت رسمی برنامه نود - یوونتوس آماده است تا پیشنهاد ۷۰ میلیون یورویی چلسی برای الکس ساندرو را بپذیرد و در عوض متئو دارمیان و ماتیا دی شیلیو را به خدمت بگیرند.

به گزارش مدال به نقل از وب سایت رسمی برنامه نود، بنا به گزارش روزنامه Corriere della Sera، پیشنهاد اولیه و ۶۰ میلیون یورویی چلسی وسوسه برانگیز بود، اما افزایش آن مبلغ به ۷۰ میلیون یورو واقعاً باعث تحریک آنها می شود. بیانکونری ۲ سال پیش برای این مدافع برزیلی ۲۶ میلیون یورو پرداخت کرده بود و حالا می تواند سود زیادی بکند.

حالا بانوی پیر برنامه دارد تا دو مدافع کناری با خصوصیات نسبتاً مشابه به خدمت بگیرد و دارمیان را برای دفاع راست و دی شیلیو را برای دفاع چپ در نظر گرفته اندمنچستر یونایتد برای دارمیان ۱۸ میلیون یورو درخواست کرده و دی شیلیو هم به میلان اعلام کرده که قصد امضای قراردادی جدید ندارد و قرارداد کنونی او هم تا ژوئن ۲۰۱۸۸ اعتبار دارد.