یوونتوس برای جذب پوگبا دست به دامن آدیداس شد

یوونتوس به شدت به دنبال بازگرداندن پل پوگبا به تورین است و در همین راستا از کمپانی آدیداس کمک خواسته است...

یوونتوس و رئال مادرید هر دو خواهان پل پوگبا هستند.

به گزارش مدال، چندی پیش بود که پل پوگبا در مصاحبه با گاردین، رسما خبر از تمایلش برای جدایی از منچستریونایتد داد. او تابستان 2016 با انتقالی به ارزش 105 میلیون یورو از یوونتوس به منچستریونایتد پیوست و پس از سه فصل حالا قصد تجربه یک چالش جدید را دارد.

از یک سو رئال با درخواست زیدان خواهان جذب پوگبا است و از سوی دیگر یوونتوس برای تقویت هر چه بیشتر خط میانی خود، قصد بازگرداندن این ستاره فرانسوی را دارد. منچستریونایتد عنوان کرده است که با رقمی کمتر از 135 میلیون پوند حاضر نیست پوگبا را از دست بدهد. رقمی هنگفت برای ستاره‌ای که از روزهای اوج خود کمی فاصله گرفته است.

امروز نشریه کوریره دلو اسپورت فاش ساخت که سران یوونتوس برای تامین هزینه جذب پل پوگبا از کمپانی آدیداس درخواست کمک کرده‌اند. آدیداس اسپانسر اول یوونتوس است و بر اساس قراردادی 8 ساله، باید 366 میلیون پوند به این باشگاه ایتالیایی پرداخت کند. یوونتوسی‌ها امیدوارند از طریق آدیداس بتوانند بخشی از هزینه هنگفت جذب پوگبا را تهیه کنند و  این ستاره فرانسوی را دوباره به خدمت بگیرند.

پوگبا در سه سال گذشته 142 بازی برای یونایتد در لیگ برتر انجام داده، 31 گل زده و 29 پاس گل داده است. او فصل گذشته 47 بازی برای شیاطین سرخ انجام داد، 16 گل زد و 11 پاس گل نیز داد.

اخبار مرتبط:

پوگبا نیاید فن‌دبیک سفیدپوش می‌شود/ تصمیم جدید رئال در نقل و انتقالات

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا فوتبال جهان کوریره دلو اسپورت کمپانی آدیداس پل پوگبا رئال مادرید لیگ برتر لالیگا سری آ فوتبال