یوونتوس به جذب ستاره مازاد بارسلونا نزدیک شد

باشگاه یوونتوس مذاکراتی مثبت با لوئیس سوارز داشته و به نظر می رسد مقصد بعدی ستاره اروگوئه ای بارسا باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته گذشته بود که رونالد کومان به لوئیس سوارز اعلام کرد در فهرست او جایی ندارد و بهتر است به دنبال تیمی جدید برای خود باشد. سوارز که سومین گلزن برتر تاریخ بارسلونا محسوب می شود، قصد دارد قراردادش را فسخ کرده و به فاصله ۱۰ ماه تا پایان قراردادش به عنوان بازیکن آزاد جدا شود. هنوز مذاکرات وکلای او با بارسا به نتیجه نرسیده است.

از باشگاه های زیادی به عنوان گزینه های سوارز در صورت جدایی از بارسا نام برده شده ولی طبق ادعای گاتزتا دلو اسپورت، یوونتوس از همه شانس بیشتری برای در اختیار گرفتن او دارد.

در روزهای اخیر دو دور مذاکره بین مدیر برنامه های سوارز و یوونتوس انجام شده و گویا پاول ندود مدیر اجرایی یووه هم شخصا با سوارز صحبت کرده است.

آندره آ پیرلو سرمربی جدید یوونتوس که گونسالو ایگواین را از فهرست تیمش کنار گذاشته، به دنبال جذب یک مهاجم شماره ۹ بزرگ است و هرچند در ابتدا ادین ژکو مدنظر او بود ولی حالا سوارز شانس بیشتری برای جانشینی ایگواین دارد.

سوارز سالانه ۱۰ میلیون یورو خالص دستمزد دریافت خواهد کرد که با احتساب مالیات، ۱۵ میلیون یورو برای یووه در سال هزینه خواهد داشت. دستمزد ژکو اما ۷.۵ میلیون یورو است ولی یووه برای جذب او باید مبلغی را به آاس رم پرداخت کند و همین کار را مشکل کرده است.

اگر سوارز بتواند مجوز جدایی اش را از بارسا بگیرد، یوونتوس مقصد احتمالی بعدی او خواهد بود تا پس از شش سال بازی کنار مسی، این بار هم تمییم کریستیانو رونالدو شود.

بیشتر بخوانید:

مسی با پول می ماند؟/ نیمار «نه» بزرگ را گفت!

قرعه کشی لالیگا و بدشانسی بزرگ بارسلونا

 

 

تگ ها


لیونل مسی کریستیانو رونالدو لوئیس سوارز فوتبال جهان بارسلونا یوونتوس فوتبال