یوونتوس به دنبال جذب ستاره ناراضی یونایتد

بر اساس ادعای کالچیو مرکاتو باشگاه یوونتوس به جذب دونی فن دبیک علاقه‌مند است....

به گزارش "ورزش سه"، دونی فن دبیک بعد از ارائه نمایش های درخشان در ترکیب آژاکس و رسیدن با این تیم به جمع چهار تیم پایانی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۱۹-۲۰۱۸ مشتریان زیادی پیدا کرد و حتی در تابستان سال گذشته تا آستانه انتقال به رئال مادرید پیش رفت اما به نظر می‌رسد که عدم رضایت سر مربی کهکشانی‌ها یعنی زین الدین زیدان مانع از نهایی شدن این انتقال شد.

اما هافبک هلندی بالاخره در نقل و انتقالات تابستانی امسال از جمع آژاکسی ها جدا شد و به منچستریونایتد پیوست. با این حال فن دبیک با توجه به ترافیک بالای خط میانی منچستریونایتد تا به اینجا نتوانسته خود را به ترکیب اصلی تیم اوله گنار سولسشر تحمیل کند.

در همین ارتباط کالچیو مرکاتو مدعی شده که اوضاع نه چندان خوب فن دبیک در منچستر یونایتد باعث شده که و بحث هایی در رابطه با احتمال جدایی این بازیکن از جمع شیاطین سرخ مطرح شود. در عین حال این منبع مدعی شده که باشگاه یوونتوس به جذب هافبک هلندی علاقه مند است و قصد دارد این بازیکن را به شکل قرضی و با بند خرید دائم ۳۵ میلیون یورویی به خدمت بگیرد؛ انتقالی که البته بعید به نظر می‌رسد باشگاه انگلیسی به آن رضایت دهد.

 

تگ ها


دنی فن دبیک یوونتوس منچستر یونایتد