یوونتوس به دنبال راضی کردن رئال برای یک معاوضه

یوونتوس امیدوار است رئال مادرید را برای معاوضه مریح دمیرال و رافائل واران راضی کند....

به گزارش "ورزش سه"، خط دفاعی رئال مادرید در یکی دو فصل گذشته بسیار متزلزل نشان داده و از طرف دیگر شایعات زیادی در رابطه با احتمال جدایی سرخیو راموس از این تیم وجود دارد چرا که کاپیتان لوس بلانکوس ماه‌های پایانی قرارداد خود را با کهکشانی ها پشت سر می گذارد و گفته می شود که مذاکرات بین دو طرف برای تمدید به بن بست خورده است.

طی هفته‌های گذشته صحبت هایی در رابطه با علاقه رئال مادرید برای به خدمت گرفتن مدافع ترکیه ای یوونتوس یعنی مریح دمیرال مطرح شد. در واقع گفته شد که باشگاه رئال مادرید امیدوار است با پیشنهاد مقداری پول به اضافه ادر میلیتائو، بیانکونری را برای این معاوضه راضی کند و دمیرال را به سانتیاگو برنابئو بیاورد.

در همین ارتباط کالچیو مرکاتو گزارش داده که باشگاه یوونتوس علاقه چندانی به پذیرفتن این پیشنهاد رئال مادرید ندارد اما آنها امیدوار هستند که بتوانند لوس بلانکوس را برای قبول پیشنهاد معاوضه دمیرال و رافائل واران راضی کنند.
مدافع فرانسوی تا سال ۲۰۲۲ با رئال مادرید قرارداد دارد و از طرف دیگر به نظر می‌رسد که مذاکرات او نیز با رئال مادرید به بن بست خورده است و اصلا بعید نیست که از این تیم جدا شو

تگ ها


مریه دمیرال رافائل وارانه فوتبال جهان یوونتوس رئال مادرید لالیگا سری آ فوتبال