یوونتوس به دنبال رهایی از شر یک ستاره بی‌مصرف!

به نظر می رسد آرون رمزی، هافبک ولزی یوونتوس به زودی از این تیم جدا خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، سایت گل امروز با انتشار گزارشی مدعی شد یوونتوس به دنبال مشتری برای آرون رمزی در پنجره نقل و انتقالات ژانویه است و مدیران این باشگاه امیدوارند راه حلی برای فروش این ملی پوش ولزی پیدا شود. اخبار حاکی از احتمال انتقال آرون رمزی به لیگ برتر است و تیم هایی مانند اورتون و نیوکاسل به جذب ستاره سابق آرسنال ابراز علاقه کرده اند، اما تاکنون پیشنهاد رسمی ارائه نشده و یوونتوس امیدوار است این اتفاق به زودی رخ دهد.

آرون رمزی در ماه های اخیر به شدت درگیر بحران آسیب دیدگی بوده و در این فصل فقط پنج بازی در تمام رقابت ها با لباس بیانکونری انجام داده است. آرون رمزی به عنوان بازیکن آزاد و در تابستان سال ۲۰۱۹ راهی تورین شد، اما او در این مدت موفق به جلب رضایت یوونتوس نشده و علاقه زرفین قطع همکاری است.

این هافبک ولزی نیز خواهان بازگشت به لیگ برتر و تکرار روزهای شیرین گذشته است. آرون رمزی پیش از انتقال به یوونتوس به مدت ۱۱ سال در آرسنال بازی کرده، ۳۶۹ بار برای توپچی ها به میدان رفته و سه عنوان قهرمانی در جام حذفی انگلیس را نیز کسب کرد. آرون رمزی حدود دو سال دیگر و تا تابستان سال ۲۰۲۳ با یوونتوس قرار دارد و مدیران این باشگاه ترجیح می دهد به جای واگذاری رایگان او یا فروش با قیمت پایین تر در تابستان پیش رو، در همین فصل زمستان با این بازیکن قطع همکاری کنند.

تگ ها


فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال