یوونتوس به دنبال شکار مدافع آرسنال در آخرین دقایق

مسئولان باشگاه یوونتوس با توجه به ضعف‌های تیمشان در فاز دفاعی، تصمیم گرفته‌اند که مدافع آرسنال را نیز در آخرین دقایق نقل‌وانتقالات به ترکیب خود اضافه کنند....

مسئولان باشگاه یوونتوس با توجه به ضعف‌های تیمشان در فاز دفاعی، تصمیم گرفته‌اند که مدافع آرسنال را نیز در آخرین دقایق نقل‌وانتقالات به ترکیب خود اضافه کنند.

به گزارش مدال؛ یوونتوس پس از مصدومیت بلند مدت «جورجیو کیلینی» و عملکرد نه چندان خوب «ماتیاس دلیخت» برابر ناپولی به فکر جذب مدافع جدیدی افتاده است. در همین راستا و بر اساس ادعای رسانه‌های ایتالیایی، بیانکونری جذب «شکودران مصطافی» مدافع آرسنال را در روز پایانی نقل‌وانتقالات در دستور کار قرار داده است.

«اسکای ایتالیا» با انتشار این خبر، علاقه «مائوریتسیو ساری» به مدافع توپچی‌های لندن را تایید کرد و این انتقال را بسیار محتمل دانست. مصطافی که سال 2016 از والنسیا به آرسنال پیوست، این روزها انتخاب نخست «اونای امری» در قلب خط دفاعی توپچی‌ها نیست و در صورت جدی بودن پیشنهاد یوونتوس، آرسنال با فروش او مخالفتی نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

امری: آرسنال لایق نتیجه بهتری بود

تگ ها


یوونتوس بیانکونری بانوی پیر آرسنال توپچی‌های لندن شکودران مصطافی مصطافی یوونتوس اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان آرسنال یوونتوس لیگ برتر سری آ فوتبال