یوونتوس به دنبال یک تیم رویایی با مسی و ام‌باپه؛بسته خبری فوتبال خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا و جهان....

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا و جهان.

به گزارش خبرنگار مدال، گزیده ای از اهم خبرهای مربوط به فوتبال اروپا را در این بسته خبری می‌خوانید:

- سایت گل طی گزارشی نوشته که یوونتوس خیلی نزدیک به قهرمانی سری آ است ولی در صورتی که امروز ناپولی مقابل جنوا شکست بخورد این اتفاق رخ خواهد داد.
- گری نویل درباره ویرجیل فن دایک: "خیلی وقت بود که دفاع وسطی به خوبی او ندیده بودم. قدرت پاس عجیب است. مثل یک هافبک پاس می‌دهد. بنظر من بهترین‌ بازیکن‌ فصل 100% باید او باشد، هیچکس حتی به او نزدیک هم نیست. "
- ساری: " آبراموویچ در جریانات باشگاه و تیم دخالت دارد، او مالک چلسی است. پس او قادر است بر کادر فنی، باشگاه و بازیکنان تاثیر بگذارد. او بیشتر با زولا صحبت می کند تا با من، البته به این دلیل که زولا می تواند بهتر از من انگلیسی صحبت کند."
- الگری: رونالدو به من گفت که می خواهد مقابل میلان بازی کند؟ بله، او به من گفت که احساس می کند که آماده است، ولی من او را برای بازی مقابل آژاکس در روز چهار شنبه نیاز دارم.
 

یوونتوس به دنبال یک تیم رویایی با مسی و ام‌باپه؛بسته خبری فوتبال خارجی

- به ادعای گل: سران باشگاه یوونتوس به دنبال رویایی کردن تیمشان هستند و حاضرند با مسی و امباپه مذاکره کنند تا در کنار رونالدو باشند.
- ادوین فن‌درسار در مورد شایعات پیوستنش به کادر مدیریتی منچستر یونایتد: "در آژاکس خوشحالم اما منچستر برایم جای خاصی است. شاید یک روز به آنجا برگردم"
- مویس کین: بازی کردن در کنار کریستیانو واقعا تاثیر خوبی روی من داشته و دارد، من قبلا چه او و چه ستاره های بزرگ دیگر یوونتوس را فقط در پلی استیشن دیده بودم.
- گاتزتا: امره جان بازی چهارشنبه شب مقابل آژاکس را بدلیل مصدومیت از ناحیه ی مچ پا از دست داد.
 

یوونتوس به دنبال یک تیم رویایی با مسی و ام‌باپه؛بسته خبری فوتبال خارجی

- لیونل مسی با 335 پیروزی با عبور از کاسیاس با 334 پیروزی به رکورد بیشترین پیروزی در تاریخ لالیگا رسید. این در حالی است که مسی طی 14 فصل به این 335 برد رسیده، کاسیاس طی 11 فصل به 334 برد رسیده.

- پرین قصد دارد یوونتوس را ترک بکند، پرین احساس می کند که برای بهتر دیده شدن و بازی بیشتر برای تیم ملی ایتالیا در یورو 2020 نیاز دارد تا به یک تیم دیگر برود، چون احساس می کند در یوونتوس بازی کافی به او نمی رسد.
- کیلور ناواس در 100 بازی لالیگایی خود موفق به ثبت 30 کلین شیت شده است.
- آاس: اتلتیکو در نیوکمپ باخت و با لیگ خداحافظی کرد. اخراج دیگو کاستا تعیین کننده بود ولی اتلتیکو خوب دفاع کرد. اوبلاک بهترین بود.